Štíhla postavička takmer 50-ročnej Schifferovej? Berie dych, len sa pozrite

08.03.2019 00:00

Pred pár dňami sa nemecká tophviezda Claudia Schiffer zúčastnila na prehliadke módneho domu Chanel, ktorá bola zároveň spomienkou na nedávno zosnulého návrhára Karla Lagerfelda.

Spoločnosť počas prehliadky, kde značka predstavila v parížskom výstavnom pavilóne Grand Palais jeho poslednú kolekciu, modelke robila jej slávna kolegyňa Naomi Campbell.

Claudia Schiffer opúšťa parížsky hotel  Ritz.
Claudia Schiffer opúšťa parížsky hotel Ritz. Autor: Profimedia

Svoj pobyt v Paríži si 48-ročná kráska ešte predĺžila a tak mali paparazzi možnosť zachytiť ju, ako opúšťa hotel Ritz. 180 centimetrov vysoká blondínka mala na sebe elastické modré džínsy, ktoré veľmi jasne upriamili pozornosť na jej dokonalé telo. Štíhla mama troch detí by okamžite mohla „vyskočiť“ na mólo a byť hrdou konkurentkou svojich o generáciu mladších kolegýň.

Veľmi štýlovo prišla oblečená aj na spomínanú prehliadku módneho domu Chanel, kedy mala na sebe biely svetrík a širšie červené nohavice, ktoré predsa len nenechali jej sexi nohám tak vyniknúť ako úzke džíny.

Claudia Schiffer a  Naomi Campbell na...
Claudia Schiffer a Naomi Campbell na prehliadke kolekcie Chanel jeseň/zima 2019-2020 v Paríži, na ktorej sa podieľal Karl Lagerfeld. Autor: Reuters, Thibault Camus

Hviezda, ktorú v minulosti prirovnávali k slávnej Brigitte Bardotovej, očarila aj Lagerfelda a roky patrila medzi jeho slávne múzy. V súčasnosti žije obklopená troma deťmi v Londýne po boku manžela, britského filmára Matthewa Vaughna.

Marion
		Cotillard  po prehliadke 
		kolekcie...
Anna
		Wintour po prehliadke  kolekcie 
		Chanel...
+7Speváčka  Janelle
		Monae prichádza na
		parížsku...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Claudia Schiffer #Karl Lagerfeld
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dávajte si dnes pozor na dôležité rozhodnutia v oblasti zdravia.
Zmena vám nezaručí aj úspech, avšak to...

+ Sú pred vami ťažké dni, avšak všetko zvládnete ak budete myslieť pozitívne.
Nerozhnevajte si ľudí okolo...