XXL modelku Ashley Grahamovú zradil rozparok! Na móle ukázala nohavičky

11.03.2019 00:00

Jedna z najslávnejších XXL modeliek sveta, Ashley Graham, zavítala do Austrálie, aby sa v Melbourne zúčastnila módneho festivalu. Na móle predviedla hneď niekoľko rób.

Keď však na mólo vyšla v tyrkysovej dlhej róbe z jemného materiálu, privysoký rozparok na prednej časti si nedokázala ustrážiť a divákom tak ponúkla pohľad na nohavičky telovej farby. Nič netušiaca Graham sa z móla usmievala na divákov a rozparku nevenovala zvláštnu pozornosť.

Ashley Graham na móle počas prehliadky v...
Ashley Graham na móle počas prehliadky v austrálskom Melbourne. Autor: Profimedia

Hoci ako modelka pracuje od dvanástich rokov, stále ju dokáže nahnevať, keď nájde svoje fotografie retušované. „Stále sa používa priveľa retuše, aby sa zmenilo to, ako vyzeráme,“ vyjadrila sa pre Daily Mail a dodala: „Ľudia sa pokúšali manipulovať moje telo roky. Ale ja som zostala tým, kým som.“

31-ročná Grahamová je spokojná nielen v kariére, ale aj v súkromí, po boku manžela Justina Erwina – filmára, s ktorým žije už niekoľko rokov. Hoci pracovné príležitosti niekdajšej tváre Sports Illustrated ich často rozdeľujú, Graham sa v jeho spoločnosti predsa len z času na čas ukáže aj v spoločnosti. Ich vzťah sa javí ako bezproblémový, škandály sa im roky úspešne vyhýbajú.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Melbourne #Ashley Graham
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dávajte si dnes pozor na dôležité rozhodnutia v oblasti zdravia.
Zmena vám nezaručí aj úspech, avšak to...

+ Sú pred vami ťažké dni, avšak všetko zvládnete ak budete myslieť pozitívne.
Nerozhnevajte si ľudí okolo...