VIDEO Kocianová opäť hľadá nové topmodelky. Na toto dajte pozor, odkazuje!

, 23.04.2019 14:09

Topmodelka Michaela Kocianová lieta pravidelne medzi Európou, Amerikou a Áziou, ale vždy si nájde čas na pár dní v roku precestovať aj Slovensko. Dôvod je jasný, hľadá nové tváre hviezdnej brandže.

Slovenka Michaela Kocianová v kreácii Roberto...
Slovenka Michaela Kocianová v kreácii Roberto Cavalli. Autor: Schwarzkopf Elite Model Look

Aj tento rok sa v rámci krajiny konajú kastingy do modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look, z ktorej v minulosti vzišli topmodelky Michaela Hlaváčková, Saša Gachulincová, Barbora Brušková či Barbora Podzimková alebo Jana Tvrdíková.

„Občas hovorím, že už som taký inventár. Už to robím, ak sa nemýlim, šiesty rok,“ prezradila vo videu pre TV Pravda krásna Kocianová. Zdôraznila, že ona sama sa len občas podieľa na výbere budúcich modeliek. „Kastingom najmä sprevádzam. Hovorím dievčatám, kam si majú sadnúť, či sa budú alebo nebudú fotiť, riešim tie veci okolo. A občas vyberám,“ vysvetlila.

VIDEO TU:

Aj tento rok sa okrem nových tvárí ženského modelingu bude odborná porota snažiť vybrať aj šikovných a nádejných manekýnov. V súvislosti s tým Kocianová prezradila, že sa často stáva, že kasting objaví mladého človeka, ktorý ani neplánoval zúčastniť sa. „Niekedy je to len doprovod, takže príďte všetci, aj tí, čo idete len niekoho sprevádzať,“ odkázala s úsmevom.

Ako profesionálka, ktorá v brandži pôsobí už bezmála pätnásť rokov, upozorňuje na to, že podceňovať netreba cudzí jazyk, životosprávu, ale aj akúsi mentálnu prípravu. Pozor si zase podľa nej treba dať na „falošných“ agentov.

Topmodelka Michaela Kocianová.
Slovenská
		topmodelka Michaela Kocianová
		na...
+11Modelka Michaela
		Kocianová počas
		finálového...

„Keďže naše kastingy sú medializované, chodia nám na ne aj iní agenti alebo ľudia, ktorí často presviedčajú, že z niekoho spravia supermodelku, ak zaplatí za to a za to,“ uviedla Kocianová. „To je zle! Dobrá agentúra všetko zafinancuje a modelka si to až následne odrobí,“ uzavrela topmodelka, ktorá sa už v stredu objaví na kastingu v Banskej Bystrici a následne s tímom bookerov obíde mestá ako Košice, Poprad, Trenčín či Nitru a, samozrejme, Bratislavu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#práca #modeling #modelky #Michaela Kocianová #kasting #začiatok #booker
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vynechávajte veci, ktoré vám škodia a začnite pracovať na svojom zdraví.
Po dovolenkách nastal čas na...

+ Neohrozujte seba a zdravie ľudí okolo vás, je na čase prestať so závislosťami.
Pomôžte v práci svojim...