Toto je nová Miss USA! Kráske tiahne na 30-ku, ale ohúrila telom v plavkách

03.05.2019 10:20

Iba pár dní po vyhlásení novej Miss Slovensko sa súťaž krásy konala aj za oceánom. Spomedzi 51 kandidátiek, ktoré zastupovali jednotlivé americké štáty, sa najviac darilo kráske zo Severnej Karolíny.

Miss Severnej Karolíny Cheslie Kryst, ktorá sa...
Miss Severnej Karolíny Cheslie Kryst, ktorá sa stala novou Miss USA počas finálového večera súťaže v Rene 2. mája 2019. Autor: TASR/AP, Jason Bean

Príťažlivá kučeravá dáma menom Cheslie Kryst, ktorá do súťaže vstupovala s titulom Miss Severnej Karolíny, sa stala novou najkrajšou ženou Ameriky. Rozhodla sa tak porota po finálovom večere, v rámci ktorého sa dievčatá predviedli vo večerných šatách, počas rozhovorov s vybranými porotcami a tiež v rámci promenády v plavkách.

Kryst zaujala aj v poslednej spomenutej disciplíne. Je totiž veľkou fanúšičkou športu a na jej šachovitej a vyšportovanej postave to bolo aj vidieť.

Miss USA
		2019 sa stala Cheslie Kryst,
		víťazka...
Miss
		Severnej Karolíny Cheslie Krystovú,
		ktorá...
+3Miss USA 2019 Cheslie
		Kryst sa teší zo
		zisku...

Zaujímavosťou je aj vek víťazky. Na misskovskú súťaž pomerne vysoký. Cheslie Kryst sa narodila v roku 1991 a v čase víťazstva má 28 rokov. Možno aj preto je jej kariéra už pomerne bohatá.

Miss Severná Karolína Cheslie Kryst, ktorá sa...
Miss Severná Karolína Cheslie Kryst, ktorá sa stala víťazkou finálového večera súťaže krásy Miss USA. Autor: TASR/AP, Jason Bean

Vyštudovala marketing a manažment ľudských zdrojov, neskôr pokračovala vo vzdelávaní v rámci práva a pred súťažou pôsobila ako advokátka. Okrem toho je tiež zakladateľkou módneho blogu White Collar Glam, ktorý pomáha ženám nájsť správny štýl na oblečenie do zamestnania v kancelárii.

Nová Miss USA bude reprezentovať krajinu na svetovej súťaži Miss Universe.

VIDEO: Ako sa na promenádu v plavkách pripravili slovenské adeptky na Miss?

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#krása #víťazstvo #súťaž #Severná Karolína #Miss USA
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Viac pohybu by vám dnes určite nezaškodilo, myslite nato.
Vyberte si dnes do práce vhodné oblečenie, bude...

+ Slnečné dni využite na prechádzky v prírode, prospeje vám to.
Rozširujte si svoje kontakty a komunikujte,...