Bujné krivky Venuše a ich tajomstvo? Aha, Grahamovú načapali pri tréningu

11.05.2019 00:30

Na nedávnom podujatí MET Gala v New Yorku nemohla chýbať. A hoci patrí Ashley Graham medzi ženy s výraznejšími krivkami, bez hanby ich vystavila na obdiv. Dokonca v trblietavých vzorovaných pančuchách.

Topmodelka Ashley Graham počas cvičenia v...
Topmodelka Ashley Graham počas cvičenia v newyorskom Central Parku. Autor: Profimedia

Americká topmodelka, ktorú na slávne podujatie nazývané aj módnou akciou roka obliekla značka Gucci a dizajnér Dapper Dan, vyzerala skutočne sexy a zvodne. Hneď na druhý deň však šokovali paparazzovia zábermi, z ktorých bolo jasné, že pondelňajší slávnostný večer Graham neprežúrovala.

Prečo? Pretože už na druhý deň ju objektívy zachytili v Central Parku aj spoločne s osobnou trénerkou, kde sa 31-ročná modelka podrobovala tvrdému tréningu.

Ashley Graham v kreácii Gucci, línie Dapper Dan...
Ashley Graham v kreácii Gucci, línie Dapper Dan for Gucci. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Tajomstvo, ako si udržiava bujné proporcie pevné a tvarované, odhalilo aspoň pár cvikov. Ashley Graham behala po schodoch, cvičila s terabandom alebo posilňovacími gumami. Čo je však na tom asi najlepšie, celý čas nestrácala z tváre úsmev.

Podaktorí dokonca tvrdia, že práve takto, prirodzená a uvoľnená vyzerá lepšie ako na hocijakom červenom koberci v gala úprave. Čo si o tom myslíte vy? Zahlasujte v ankete a pozrite si galériu z pondelňajšieho galavečera, ktorý bol venovaný extravagantnej a prehnanej móde inšpirovanej divadlom, gay kultúrou či newyorskou klubovou scénou.

Dakota
		Johnson v šatách
		Gucci.
Topmodelka
		Candice Swanepoel v róbe Prabal
		Gurung.
+95Ella Balinska na
		otvorení výstavy Camp:
		Notes...

VIDEO: Pozrite si, ako sexy sa cíti topmodelka Michaela Kocianová

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#cvičenie #Telo #paparazzi #modelka #krivky #Ashley Graham #MET Gala
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku