Sexi Stella zamotala hlavu Stewartovej aj Cyrusovej! S týmto telom to bola hračka

17.06.2019 00:00

Súčasťou sledovanej módnej šou vo Florencii bolo niekoľko svetových hviezd, jednou z nich bol aj kráska z Kalifornie, Stella Maxwell.

Ukážkové nohy – ich majiteľkou je topmodelka Stella Maxwell. Ak ich odhalí na móle, pohľady divákov nemôžu smerovať nikam inam. Krásna blondínka tak urobila aj počas módnej šou LuisaViaRoma, ktorá sa konala vo Florencii. Jej sexi telo zahaľovali len čierne bikiny, na krku sa jej hompáľalo niekoľko efektných náhrdelníkov.

Stella Maxwell  počas módnej šou LuisaViaRoma...
Stella Maxwell počas módnej šou LuisaViaRoma vo Florencii. Autor: Profimedia

Pritom počas šou mala na móle hneď niekoľko slávnych konkurentiek – striedala sa s kráskami ako Irina Shayk či Bella Hadid. Aj pri týchto slávnych modelkách však bola práve blond Stella neprehliadnuteľná.

Irina Shayk na módnej šou  LuisaViaRoma  vo...
Irina Shayk na módnej šou LuisaViaRoma vo Florencii. Autor: Profimedia

29-ročná modelka, ktorá je jedným z anjelov značky Victoria's Secret, sa okrem vražedného tela pýši aj zmyselnými perami či blond hrivou. Slávna modelka je partnerkou herečky Kristen Stewartovej. Vzťah dvoch slávnych žien však nie je práve pokojný – dvojica má už za sebou aj rozchod či opätovný návrat. Dokonalá Stella v minulosti randila aj s inou slávnou hviezdou, herečkou a speváčkou Miley Cyrusovou.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#florencia #Stella Maxwell
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dobre sa obliekajte, dávajte si pozor, aby ste neprechladli a neochoreli.
Učte sa novým veciam, prospeje...

+ Za každých okolností si musíte urobiť čas na preventívnu prehliadku.
Peniaze nateraz neriešte, určite si...