Ďalší Turek po boku brazílskej gazely! Tohto boháča zbalila Adriana Lima

11.07.2019 00:00

Zdá sa, že našla zaľúbenie v tureckých mužoch! Slávna topmodelka Adriana Lima vymenila bývalého partnera za ďalšieho. Načapali ich na Mykonose.

Brazílska topmodelka Adriana Lima a jej nový...
Brazílska topmodelka Adriana Lima a jej nový partner - turecký finančník a podnikateľ Emir Uyar. Spoločne na ostrove Mykonos. Autor: Profimedia

Brazílska rodáčka, ktorá bola dlhé roky hviezdou značky Victoria's Secret, sa objavila na vyhľadávanom gréckom ostrove v spoločnosti Emira Uyara, finančníka a bohatého podnikateľa z Turecka. Práve on by mal byť najnovším partnerom dlhonohej brunetky.

Dvojicu zachytili objektívy paparazzov počas príchodu na ostrov do súkromneho apartmánového komplexu. Počas nasledujúcich dvoch večerov sa spoločne objavili v uličkách mestečka a užívali si atmosféru dovolenkového strediska spoločne s priateľmi.

Uyar je členom predstavenstva obchodnej spoločnosti Permak Group, ktorú založil začiatkom osemdesiatych rokov Uyarov otec Selim. Odvtedy sa z nej stala jedna z najväčších strojárenských a konštrukčných spoločností, ktorá sa zamerala posledné roky aj na vývoj nových technológií.

O tom, kde sa Lima zoznámila s Uyarom, sa dá len špekulovať. Zaujímavosťou však je, že dvojnásobná mama randila až donedávna s tureckým spisovateľom Metinom Harom. Lima má za sebou jedno neúspešné manželstvo – jej partnerom bol srbský basketbalista Marko Jaŕic.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#partner #turecko #milenec #Adriana Lima #finančník #Emir Uyar
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Ak potrebujete deň sami pre seba, urobte si ho.
Nový týždeň, nové úlohy a práca, začnite na tom...

+ Neohrozujte svoje zdravie niečím nezmyselným, starajte sa o svoje zdravie.
Začiatok týždňa budete mať...