Peštová, Nývltová, Geislerová a iné... Elite Model Look prilákal top hviezdy Čiech a Slovenska

29.08.2019 11:00

Finále modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look prilákalo do českej metropoly mnoho známych a zvučných mien svetového modelingu, mnohé z nich si svoju cestu za slávou začali dláždiť práve vďaka tejto súťaži.

Prípad českej modelky Daniely Peštovej to síce nebol, ale napriek tomu sa tento rok stala čestnou prezidentkou poroty a na priebeh celého finále dohliadala aj svojim „kritickým“ okom. Dva roky pred okrúhlou päťdesiatkou sa manželka speváka Paľa Haberu pýši dokonalou postavou, ktorú počas večera predviedla v šatách z dielne Toma Forda.

Topmodelka a čestná prezidentka poroty Daniela...
Topmodelka a čestná prezidentka poroty Daniela Peštová v kreácii Tom Ford. Autor: Schwarzkopf Elite Model Look

Ďalšou slávnou Češkou, ktorá si prišla finále pozrieť, bola herečka Ester Geislerová. Tá sa v roku 2002 stala víťazkou Elite Model Look pre Českú republiku, svoje kroky však krásna sestra herečky Anny Geislerovej nasmerovala do sveta filmu, v roku 2004 jej slávu priniesla komédia Snowboarďáci.

Herečka Ester Geislerová.
Herečka Ester Geislerová. Autor: Schwarzkopf Elite Model Look

V poradí už dvadsiatyôsmy ročník súťaže prišla, už tradične, podporiť aj slovenská rodáčka Linda Nývltová, ktorá súťaž vyhrala v roku 1998 a práve toto víťazstvo jej otvorilo dvere do svetového modelinu. Podobne ako Geislerová, aj Nývltová stavila na elegantnú čiernu.

Zľava: Topmodelky Barbora Brušková, Linda...
Zľava: Topmodelky Barbora Brušková, Linda Nývltová, Barbora Podzimková, Eva Klímková a Alexandra Gachulincová. Autor: Schwarzkopf Elite Model Look

V tejto farbe sa pred objektívy postavila aj ďalšia slávna Slovenka, Alexandra Gachulincová, víťazka ročníka Elite Model Look 2005. Tú už o pár dní čaká iná výzva, stala sa súčasťou sledovanej šou Markízy, Tvoja tvár znie povedome.

Moderátorka Eva Perkausová a jej kolega Roman...
Moderátorka Eva Perkausová a jej kolega Roman Šebrle. Autor: Schwarzkopf Elite Model Look

Do Španielskej sály Pražského hradu však zavítali aj televízne tváre, u našich susedov dobre známa moderátorská dvojica televízie Prima, Eva Perkausová a Roman Šebrle. Aj známa blondínka sa v minulosti živila ako modelka, na finále dorazila vo výraznej róbe červenej farby, na jemné tóny lososovej zasa stavila herečka Iva Pazderková (pozrite si galériu).

Záber z finálového
		večera súťaže Elite
		Model...
Riaditeľ agentúry
		Saša Jány a
		topmodelka...
+26Víťazi súťaže
		Schwarzkopf Elite Model Look
		2019...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Linda Nývltová #Ester Geislerova #Elite Model Look #Daniela Peštová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ To čo ste si sami pokazili už späť nevrátite, môžete začať cvičiť.
Výsledky vás potešia, pracujte preto...

+ Buďte pripravený aj na dôchodok, nemusí byť všetko vždy dokonalé.
Neprevážajte tovar na súkromnom aute,...