Neuveriteľné! Sexi look okopírovala krásna Kaia Gerber od svojej matky

10.09.2019 00:00

Modelka Kaia Gerber sa 3. septembra stala čerstvou osemnástkou. Ale narodeninovú párty si vychutnala s istým časovým odstupom.

Usporiadala párty v jednom z newyorských hotelov, kam pozvala členov rodiny a blízkych priateľov. Oslava sa konala počas týždňa módy, kde predvádza aj slávna dcéra Cindy Crawfordovej.

Kaia Gerber v modeli Versace prichádza na...
Kaia Gerber v modeli Versace prichádza na narodeninovú párty. Autor: Profimedia

Krásna tmavovláska zaujala pri príchode na miesto konania sa oslavy, keďže zvolila naozaj vyzývavý a poriadne sexi model, išlo o kombináciu korzetu, kožených popruhov a krátkej mini. Štíhla a priam dokonalá Kaia v tomto zvodnom kúsku z dielne Versace rozhodne upútala pozornosť aj na ulici, aj v hoteli. K modelu zvolila aj výrazný mejkap a takisto účes.

Cindy Crawford počas udeľovania cien MTV VIDEO...
Cindy Crawford počas udeľovania cien MTV VIDEO MUSIC AWARDS v roku 1992 v modeli Versace. Autor: Profimedia

Zaujímavosťou je, že tento „look“ okopírovala od svojej mamy. Cindy Crawford prišla vo veľmi podobnom modeli na udeľovanie cien MTV v roku 1992. Aj v tomto prípade išlo o model z dielne Versace, ale Crawford mala dlhú sukňu, na rozdiel od svojej dcéry, ktorá zvolila mini.

Kaia Gerber (2019) kontra Cindy Crawford (1992)...
Kaia Gerber (2019) kontra Cindy Crawford (1992) - obe v modeli Versace. Autor: Profimedia

Na narodeninovú párty svojej krásnej dcéry dorazili aj jej pyšní rodičia, Cindy Crawford spolu s manželom, podnikateľom Rande Gerberom. A ako vníma 18. narodeniny Kaia? Pre magazín Vogue povedala: „Mať osemnásť znamená získať nezávislosť.“

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Versace #Kaia Gerber #Cindy Crawford
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku