Divoká voda aj sexy krivky krásnych Sloveniek: Dievčatá z Miss na dovolenke!

16.09.2019 16:52
Finále mali už v apríli, v septembri si krásky...
Finále mali už v apríli, v septembri si krásky z Miss Slovensko užili aj dovolenku. Cestovali do Jordánska. Autor:

Hoci sa pre ne projekt Miss Slovensko skončil ešte v apríli, spoločne si užili dovolenku v septembri. Finalistky a víťazky prestížnej slovenskej súťaže krásy strávili sedem dní v exkluzívnom prostredí jedného z rezortov pri meste Aqaba v Jordánsku.

Kúpanie sa v mori a vylihovanie na pláži vymenili slovenské krásy po troch dňoch za aktívny oddych. Jordánsko totiž ponúka hneď niekoľko zaujímavých miest. Či už je to staroveké mesto Petra, Mesačné údolie Wadi Rum, kde sa nakrúcalo hneď niekoľko známych filmových snímok.

Zážitkom bolo aj liečivé Mŕtve more, pri ktorom si slovenské krásky vychutnali nadnášajúci pocit vo vode či povzbudzujúce bahno, v ktorom by ich ani vlastná mater nespoznala.

Finále
		mali už v apríli, v septembri si
		krásky...
Slovenské
		kráska z Miss Slovensko sa
		podujali...
+6Finalistky Miss
		Slovensko si užívali
		spoločnú...

Keďže viacero dievčat z tohtoročnej finálovej dvanástky aktívne športuje a kondične to bol jeden z najsilnejších ročníkov za posledné roky, viaceré sa podujali aj na trojhodinový dobrodružný canyoning v údolí Wadi Mujib. Neskôr priznali, že si tam doslova siahli na dno svojich síl.

Ako však po tomto dobrodružstve skonštatovali, bol to výlet, počas ktorého prekonali samé seba a to vždy v človeku vyvolá len tie najlepšie pocity. O prostredí uprostred skál ani nehovoriac.

Finále mali už v apríli, v septembri si krásky...
Finále mali už v apríli, v septembri si krásky z Miss Slovensko užili aj dovolenku. Cestovali do Jordánska.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Peter Stas

Na hotelovej pláži a pri mori bola inak finálová zostava Miss Slovensko 2019 doslova neprehliadnuteľná. Užívali si aj spoločné výlety loďou, šnorchlovanie a v neposlednom rade gastronomické špeciality, ktoré si mohli vychutnať vždy na inom mieste.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#plavky #Mŕtve more #Miss Slovensko #leto #Jordánsko #dovolenka #canonying
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku