Druhá Lopezová? Legendárna modelka v 49 rokoch zatienila mladé 'žaby'

26.09.2019 00:00

Je to len pár dní, čo modelky z celého sveta, vychytené mladé krásky zatienila v Miláne 50-ročná Jennifer Lopez na prehliadke Versace. Módny dom Saint Laurent varil podľa rovnakého receptu.

Topmodelka Naomi Campbell bola hviezdou...
Topmodelka Naomi Campbell bola hviezdou prehliadky Saint Laurent v Paríži, ktorá sa konala pod Eiffelovkou. Autor: SITA/AP, Vianney Le Caer

Na prezentácii novej kolekcie sezóny Jar/Leto 2020 sa objavilo na móle priamo pod Eiffelovkou niekoľko desiatok vychytených modeliek. Záver však patril legende a veteránke modelingového sveta, ktorá akoby podpísala zmluvu s diablom na večnú mladosť. Reč je o Naomi Campbellovej.

Naomi
		Campbell predvádza kreáciu z
		kolekcie...
Kaia Gerber
		predvádza kreáciu z
		kolekcie...
+7Topmodelka Naomi
		Campbell v kreácii Saint
		Laurent.

Rodáčka z Londýna oslávila v máji 49. narodeniny a budúci rok ju čaká okrúhle jubileum. Pri pohľade na ňu by to však tipoval len málokto. Dlhonohá gazela, odetá v trblietavom nohavicovom kostýme ponúkla hosťom pohľad na svoju slávnu chôdzu po móle a vyslúžila si potlesk mnohých prítomných.

Samozrejme, nešlo o taký vizuálny moment ako v prípade Lopezovej, ktorej promenádu v šatách inšpirovaných legendárnym kúskom s džungľovou potlačou zdieľal azda celý internetový módny svet. Ale Naomi sa tiež nenechala zahanbiť.

Kaia Gerber predvádza kreáciu z kolekcie...
Kaia Gerber predvádza kreáciu z kolekcie dizajnéra Anthonyho Vaccarella pre módny dom Saint Laurent. Autor: Reuters, GONZALO FUENTES

Počas prehliadky novej kolekcie sa na móle predviedla aj dcéra jej dobrej kamarátky Cindy Crawfordovej, modelka Kaia Gerber. Odborníci odhadujú, že práve ona má potenciál na to dosiahnuť v kariére časom taký status a úspech, aký kedysi mali spomenuté supermodelky.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#sexy #Saint Laurent #prehliadka #Naomi Campbell #móda
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku