Neželaný šok v Paríži: Vtrhla na mólo, chcela sa zahrať na Chanel modelku!

01.10.2019 14:50

Výtržníkov by ste možno čakali na futbalovom ihrisku. Zvyčajne naháčov. Ale v Paríži mali skutočne elegantnú výtržníčku priamo na móle značky Chanel.

Neznáma žena sa počas prehliadky značky Chanel...
Neznáma žena sa počas prehliadky značky Chanel vybrala priamo na mólo a pripojila sa k modelkám.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Reuters

Parížska prehliadka s kolekciou na sezónu Jar a Leto 2020 sa niesla v znamení nonšalantnej mladistvej elegancie. Modelky sa premávali po móle, ktoré tentoraz architekti vybudovali ako repliku parížskych striech. Mnohé z nich teda kráčali po schodoch, opierali sa o zábradlia, alebo cupitali po plechovaných chodníčkoch medzi skosenými strieškami.

Model
		Kaia Gerber v kreácii z dielne
		značky...
Modelky
		počas záverečného defilé
		prehliadky...
+22Modelka v kreácii z
		dielne značky Chanel
		z...

Všetko išlo hladko až do záverečného defilé, keď sa odrazu v publiku zodvihla zo sedadla jedna z pozvaných dám. A namierila si to priamo na mólo. Netrvalo dlho a v sukňovom kostýme so vzorom kohútej stopy vyskočila medzi modelky, vztýčila hlavu a vykročila. Ako jedna z nich! Čo na tom, že mala o hlavu menej.

Neznámu dámu médiá identifikovali ako youtuberku a komičku Marie Benolielovú, ktorú vraj baví robiť podobné bláznovstvá. Pochopenie pre jej konanie sa však na móle nenašlo. V jednom momente sa totiž snažila prihovoriť Gigi Hadidovej, ktorá tiež na šou nechýbala. A práve ona ju spacifikovala a zastúpila tak úlohu pomerne paralyzovanej ochranky. Viac si pozrite v priloženom videu.

Modelka v kreácii z dielne značky Chanel z...
Modelka v kreácii z dielne značky Chanel z kolekcie na sezónu Jar/Leto 2020. Autor: Reuters, GONZALO FUENTES

Okrem Hadidovej nechýbala na móle ani krásna Kaia Gerber. Celá kolekcia bola inšpirovaná francúzskou ľahkosťou a nežnosťou. Modelky striedali ľahučké kreácie z hodvábu či šifónu, ktoré doplnili výrazné červené kvetiny z látky vo vlasoch.

K nim sa potom pridávali variácie na klasické chanelovské kostýmy a najmä saká, tentoraz ozvláštnený vrkôčikovými líniami, z priadze či kovových nití – pravdepodobne odkazujúc na prostredie striech a atmosféru mestského neba plného káblov a drôtov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#výtržník #prehliadka #paríž #mólo #modelka #Kaia Gerber #Gigi Hadid #Chanel
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku