Neželaný šok v Paríži: Vtrhla na mólo, chcela sa zahrať na Chanel modelku!

Výtržníkov by ste možno čakali na futbalovom ihrisku. Zvyčajne naháčov. Ale v Paríži mali skutočne elegantnú výtržníčku priamo na móle značky Chanel.

01.10.2019 14:50
debata (4)
zväčšiť Neznáma žena sa počas prehliadky značky Chanel... Foto: Reuters
Neznáma žena sa počas prehliadky značky Chanel vybrala priamo na mólo a pripojila sa k modelkám. Neznáma žena sa počas prehliadky značky Chanel vybrala priamo na mólo a pripojila sa k modelkám.

Parížska prehliadka s kolekciou na sezónu Jar a Leto 2020 sa niesla v znamení nonšalantnej mladistvej elegancie. Modelky sa premávali po móle, ktoré tentoraz architekti vybudovali ako repliku parížskych striech. Mnohé z nich teda kráčali po schodoch, opierali sa o zábradlia, alebo cupitali po plechovaných chodníčkoch medzi skosenými strieškami.

Model Kaia Gerber v kreácii z dielne značky...
Modelky počas záverečného defilé prehliadky...
+22Modelka v kreácii z dielne značky Chanel z...

Všetko išlo hladko až do záverečného defilé, keď sa odrazu v publiku zodvihla zo sedadla jedna z pozvaných dám. A namierila si to priamo na mólo. Netrvalo dlho a v sukňovom kostýme so vzorom kohútej stopy vyskočila medzi modelky, vztýčila hlavu a vykročila. Ako jedna z nich! Čo na tom, že mala o hlavu menej.

Neznámu dámu médiá identifikovali ako youtuberku a komičku Marie Benolielovú, ktorú vraj baví robiť podobné bláznovstvá. Pochopenie pre jej konanie sa však na móle nenašlo. V jednom momente sa totiž snažila prihovoriť Gigi Hadidovej, ktorá tiež na šou nechýbala. A práve ona ju spacifikovala a zastúpila tak úlohu pomerne paralyzovanej ochranky. Viac si pozrite v priloženom videu.

Modelka v kreácii z dielne značky Chanel z... Foto: Reuters, GONZALO FUENTES
Modelka v kreácii z dielne značky Chanel z kolekcie na sezónu Jar/Leto 2020. Modelka v kreácii z dielne značky Chanel z kolekcie na sezónu Jar/Leto 2020.

Okrem Hadidovej nechýbala na móle ani krásna Kaia Gerber. Celá kolekcia bola inšpirovaná francúzskou ľahkosťou a nežnosťou. Modelky striedali ľahučké kreácie z hodvábu či šifónu, ktoré doplnili výrazné červené kvetiny z látky vo vlasoch.

K nim sa potom pridávali variácie na klasické chanelovské kostýmy a najmä saká, tentoraz ozvláštnený vrkôčikovými líniami, z priadze či kovových nití – pravdepodobne odkazujúc na prostredie striech a atmosféru mestského neba plného káblov a drôtov.

© Autorské práva vyhradené

4 debata chyba
Viac na túto tému: #prehliadka #modelka #Paríž #Chanel #mólo #Kaia Gerber #Gigi Hadid #výtržník

+ Spevnite svalstvo a zabezpečíte si pružné telo a dobrý pocit.
Vo financiách ste prekonali ťažšie obdobie, teraz...

+ Vyhýbajte sa adrenalínovým športom, mohli by ste mať problémy so zdravím.
Budete mať otvorenú cestu k úspechu,...