Chomisteková na poste riaditeľky Miss Slovensko skončila! Kto ju nahradí?

10.10.2019 12:51
Riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína...
Riaditeľka súťaže Miss Slovensko, Karolína Chomisteková. Autor:

Na projekt Miss Slovensko budem vždy spomínať v tom najlepšom, uvádza Karolína Chomisteková.

Novým riaditeľom súťaže Miss Slovensko je oddnes 28-ročný módny dizajnér Michael Kováčik. Vo funkcii vystriedal doterajšiu riaditeľku Karolínu Chomistekovú, ktorá sa bude v budúcnosti venovať vlastným projektom.

„Na projekt Miss Slovensko budem vždy spomínať v tom najlepšom. Je to tímová a krásna práca, vďaka ktorej som spoznala mnoho zaujímavých ľudí, ktorí nám držali palce a podporovali nás. Špeciálne ďakujem patrí všetkým dievčatám, ktoré si túto súťaž vybrali, verili jej a doteraz ju podporujú. Verím, že Michael pomôže projektu v ďalších rokoch a držím mu palce,“ uviedla Chomisteková.

Michael Kováčik pôsobí ako módny dizajnér na Slovensku i v Čechách. V módnom svete je jeho meno spájané s mnohými známymi osobnosťami. V súťaži Miss Slovensko bol v uplynulých rokoch aj porotcom a pôsobil ako poradný hlas pri výbere finalistiek. Post nového riaditeľa súťaže prijal ako veľkú výzvu.

„V prvom rade ďakujem Karolíne Chomistekovej za skvelé roky a podmienky, ktoré pre tento projekt vytvorila. Je pre mňa cťou pokračovať v tejto práci, no zároveň cítim aj veľký záväzok naplniť očakávania, ktoré do mňa realizačný tím dáva. Chystá sa 25. ročník, a to je veľká zodpovednosť voči všetkým, čo doteraz na projekte pracovali,“ povedal Kováčik. Nový ročník súťaže Miss Slovensko odštartuje v druhej polovici novembra.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Miss Slovensko #Karolína Chomisteková
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Všetky veci budú pomaly plynúť, tak ako ste si naplánovali.
Spoliehajte sa predovšetkým sami na...

+ Dôkladne si chráňte to, čo je pre vás najdôležitejšie.
V zamestnaní nastanú zmeny, môžete sa tešiť k...