Po Grahamovej tehotná aj XL kráska Lawrence! Sexy štýlu sa nevzdáva ani jedna

Nie je to tak dávno, čo sa o šťastnú novinu, tehotenstvo s prvým bábätkom, podelila so svojimi fanúšikmi topmodelka Ashley Graham. Zástupkyňu kyprých ženských tvarov v modelingovej brandži nasleduje aj jej kolegyňa.

07.11.2019 00:00
debata
Modelka Iskra Lawrence odchádza z manikúry v... Foto: DIGGZY / SplashNews.com / Splash / Profimedia
Iskra Lawrence Modelka Iskra Lawrence odchádza z manikúry v salóne v New Jersey. V elastických obopnutých šatách ukázala svetu svoje zaoblené bruško.

Paparazzovia len pred pár dňami zvečnili v uliciach Iskru Lawrenceovú. Aj ona už potvrdila, že sa teší na svojho prvého potomka.

Blondínka, ktorá je so svojimi kyprými ženskými tvarmi a popularitou pravdepodobne najväčšou priamou konkurentkou Grahamovej v modelingovej brandži, sa objavila na ulici v čiernych úpletových šatách a vysokých čižmách s potlačou hadej kože. Prehliadnuť sa nedalo, že britská rodáčka má už zaoblené bruško a je približne vo štvrtom až piatom mesiace tehotenstva. Celkom zjavne sa však neplánuje vzdať svojho sexy imidžu – stačí sa pozrieť na fotografiu.

Modelka Ashley Graham prichádza na slávnostný... Foto: SplashNews.com / Splash / Profimedia
Modelka Ashley Graham prichádza na slávnostný večer CFDA Fashion Fund Gala v New Yorku. Modelka Ashley Graham prichádza na slávnostný večer CFDA Fashion Fund Gala v New Yorku.

Podobné však platí aj pre brunetku Grahamovú, ktorej tehotenstvo sa už prehuplo do posledného trimestra. Keď sa v pondelok večer objavila v New Yorku na galavečeri organizácie CFDA, obliekla si odvážne a lesklé koktejlové šaty na ramienkach. Model doslovo obopol jej tehotenské krivky a ženské tvary, Graham však hrdo zvýraznila dekolt a ukázala svoju sexy podobu.

Na internete sa objavilo aj niekoľko kritických reakcií, ktoré vyčítajú rodáčke z Nebrasky, že aj tehotenstvo prehnane sexualizuje a nevie umierniť svoj odevný štýl. Súčasne sa však objavili aj stovky nadšených a pozitívnych komentárov, ktoré 32-ročnú modelku velebili.

Aký máte názor vy?

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #tehotenstvo #sexepíl #štýl #sexy #Ashley Graham #Iskra Lawrence

+ Pomáhanie iným ľuďom zvyšuje pocit zmyslu života a vnútornú spokojnosť.
Skutočne nemusí byť všetko podľa vašich...

+ Vaša strava nie je dostatočne pestrá, snažte sa, čo najčastejšie variť doma.
Finančne ste na tom veľmi dobre,...