Moderátor Miss Harvey znovu pochybil! Zlé meno pre ďalšiu víťazku...

09.12.2019 12:00
Moderátor Steve Harvey po boku krásky...
Moderátor Steve Harvey po boku krásky Paweensuda Drouin z Thajska. Počas súťaže Miss Universe 2019. Autor: ,

Moderátor Steve Harvey, ktorý pravidelne sprevádza programom Miss Universe, si v roku 2015 pripísal na svoje profesionálne konto poriadny trapas. Dodnes si ho preň doberajú.

Americký moderátor pred pár rokmi omylom uviedol iné meno víťazky súťaže krásy Miss Universe a po pár minútach sa musel opraviť a vziať korunku už natešenej (nepravej) víťazke. A zdá sa, že situácia sa opakuje.

Hoci tento rok sa Harveymu podarilo meno víťaznej krásky, Zozibini Tunzi z Juhoafrickej republiky, podarilo prečítať správne, pomýlil sa pri víťazke inej kategórie. Išlo o súťaž o najlepší národný kostým.

Zozibini Tunzi z
		Južnej Afriky sa stala 
		Miss...
Zozibini Tunzi z Južnej
		Afriky sa stala 
		Miss...
+6Zozibini Tunzi z Južnej
		Afriky sa stala 
		Miss...

„Začiatkom tohto týždňa sa všetky naše súťažiace zúčastnili aj na súťaži o Najkrajší národný kostým. A pozrime sa na víťazku, Miss Filipíny,“ začal Harvey. Opraviť ho musela až samotná víťazka Shweta Sekhon. Ona už totiž o svojom triumfe vedela. „Nie sú to Filipíny, je to Malajzia,“ povedala moderátorovi.

Harvey sa následne snažil celú situáciu vysvetliť a uviedol, že len čítal čítačku, kde bol zle uvedený názov krajiny. „Toto isté mi spravili v roku 2015,“ komentoval Harvey.

Pri samotnej kráľovnej krásy sa však už našťastie nepomýlil. Juhoafrická rodáčka Zozibini Tunzi orazila Madison Andersonovú z Portorika, ktorá skončila druhá a Sofiu Aragónovú z Mexika, ktorá sa umiestnila na tretej priečke. Galavečer Miss Universe si pozrite v galérii.

#víťazka #Steve Harvey #Miss Universe #kostým #chyba
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku