Krásna Bella Hadid tasila zbrane v Paríži! Najprv odhalený dekolt, potom dýku

02.03.2020 11:39

Nebojí sa provokovať a pre profesiu modelky je ochotná urobiť naozaj dosť. Topmodelka Bella Hadid absolvovala počas víkendu niekoľko módnych šou. U Vivienne Westwoodovej sa dokonca odhalila.

Topmodelka Bella Hadid počas prehliadky...
Topmodelka Bella Hadid počas prehliadky Vivienne Westwood v Paríži predviedla odvážny model. Autor: SITA/AP, Vianney Le Caer

Dvadsaťtriročná modelka sa objavila na parížskej módnej prehliadke slávnej britskej dizajnérky v dvoch rozdielnych kreáciách. Záujem vzbudila najmä biela kreácia z priehľadnej jemnej čipky a tylu, ktorá odhalila Hadidovej poprsie.

Pod tenučkou priehľadnou látkou sa črtali jej intímne partie, no celkový dojem pôsobil zvodne a pritom dramaticky. Okolo pásy mala Bella Hadid opásanú dýku, ktorá následne počas pózovania fotografom povytiahla z púdzra. Žiaden „módny atentát“ sa však nekonal.

Mladšiu sestru topmodelky Gigi Hadidovej angažoval počas uplynulého týždňa aj dizajnér Virgil Abloh pre svoju prehliadku novej kolekcie značky Off-White. V tomto prípade sa dokonca medzi modelkami objavila celá ženská časť rodiny Hadidových. Okrem Belly predvádzala totiž aj jej spomenutá sestra Gigi a tiež mama Yolanda.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #Vivienne Westwood #priehľadná #poprsie #Bella Hadid

+ Stále len pracujete, mali by ste si aj oddýchnuť, takto sa len trápite.
Za málo peňazí robíte veľa roboty,...

+ Užite si krásny deň v prírode.
Dokončite si štúdium, je to pre vás veľmi dôležité.
...