Izolácia zvodnej Holanďanky? Najprv meditácia, potom hore bez pri slnení

Lapajúc bronz na balkóne naposledy paparazzovia zachytili portugalského futbalistu Cristiana Ronalda. Ale nie je jediný.

04.04.2020 00:00
debata
Holandská modelka Roosmarijn de Kok si užíva... Foto: VAEM / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia
Holandská modelka Roosmarijn de Kok si užíva izoláciu opaľovaním na balkóne. Holandská modelka Roosmarijn de Kok si užíva izoláciu opaľovaním na balkóne.

Kto má šťastie na slnečnejší kút sveta, v ktorom sa práve nachádza, nepochybne využíva chvíľe izolácie aj na vyhrievanie sa na slniečku. A je to aj prípad holandskej modelky Roosmarijn de Kokovej.

Dlhonohá štíhla blondínka, ktorá sa objavila v niekoľkých veľkých kampaniach, sa nachádza momentálne v slnečnom Miami. A práve tam, na balkóne apartmánu, ju zjastrili aj objektívy. De Kok najprv vyrazila na balkón v miniatúrnych dvojdielnych bikinách. Aj z nich však čoskoro išla polovica dolu, tá horná polovica.

Modelka zostala na svojom balkóne hore bez a hoci sa snažila byť opatrná, paparazzom sa predsa len pár šteklivých záberov podarilo. Kráska, ktorá v minulosti pracovala aj pre značku Victoria's Secret, na svojom Instagrame tiež zverejnila záber z rovnakého balkóna, na ktorom vznikli spomenuté zábery.

Na nich však nie je obnažená, ale pózuje pri meditácii v polohe lotosového kvetu. Prihovorila sa fanúšikom, že posledné dni trávila tým, aby sa zastavila, nadýchla a zamyslela nad tým, čo nám život priniesol. „Toto celé nám ukáže, akí sme. Prosím, dávajte si pozor, trávte čo najviac času doma. Premýšľajte, buďte láskaví a myslite aj na druhých, pretože týmto celým prechádzame všetci spoločne,“ odkázala kráska.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #hore bez #modelka #Miami #izolácia #Roosmarijn de Kok

+ Vaša myseľ potrebuje pauzu, doprajte jej ju a zrelaxujte sa.
Za svoju prácu budete odmenený, len sa...

+ Pri všetkých starostiach nezabúdajte ani na seba, oddýchnite si.
Nebojte sa zodpovednosti, povýšenie vám môže...