Izolácia zvodnej Holanďanky? Najprv meditácia, potom hore bez pri slnení

04.04.2020 00:00

Lapajúc bronz na balkóne naposledy paparazzovia zachytili portugalského futbalistu Cristiana Ronalda. Ale nie je jediný.

Holandská modelka Roosmarijn de Kok si užíva...
Holandská modelka Roosmarijn de Kok si užíva izoláciu opaľovaním na balkóne. Autor: VAEM / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Kto má šťastie na slnečnejší kút sveta, v ktorom sa práve nachádza, nepochybne využíva chvíľe izolácie aj na vyhrievanie sa na slniečku. A je to aj prípad holandskej modelky Roosmarijn de Kokovej.

Dlhonohá štíhla blondínka, ktorá sa objavila v niekoľkých veľkých kampaniach, sa nachádza momentálne v slnečnom Miami. A práve tam, na balkóne apartmánu, ju zjastrili aj objektívy. De Kok najprv vyrazila na balkón v miniatúrnych dvojdielnych bikinách. Aj z nich však čoskoro išla polovica dolu, tá horná polovica.

Modelka zostala na svojom balkóne hore bez a hoci sa snažila byť opatrná, paparazzom sa predsa len pár šteklivých záberov podarilo. Kráska, ktorá v minulosti pracovala aj pre značku Victoria's Secret, na svojom Instagrame tiež zverejnila záber z rovnakého balkóna, na ktorom vznikli spomenuté zábery.

Na nich však nie je obnažená, ale pózuje pri meditácii v polohe lotosového kvetu. Prihovorila sa fanúšikom, že posledné dni trávila tým, aby sa zastavila, nadýchla a zamyslela nad tým, čo nám život priniesol. „Toto celé nám ukáže, akí sme. Prosím, dávajte si pozor, trávte čo najviac času doma. Premýšľajte, buďte láskaví a myslite aj na druhých, pretože týmto celým prechádzame všetci spoločne,“ odkázala kráska.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Roosmarijn de Kok #modelka #Miami #izolácia #hore bez
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vašu kondíciu a psychickú pohodu by vám mohol závidieť nejeden človek.
Dnes stratíte, zajtra môžete...

+ Počasie ešte stále nie je také teplé, ako si myslíte, pozor, je zradné.
Nebuďte nervózny, dnes je len zlý...