Ex-milenka Cyrusovej aj sexy anjelik v bielizni! Stella Maxwell oslavuje, pozrite sa

15.05.2020 00:00

Patrí medzi najvýraznejšie a najžiadanejšie modelky súčasnosti. A nič na tom nemení ani jej, v podstate pre modeling už dôchodkový vek. Stella Maxwell oslavuje tridsať.

Topmodelka Stella Maxwell na premietaní...
Topmodelka Stella Maxwell na premietaní Victoria's Secret 2018 Fashion Show v New Yorku. Autor: SITA/AP, Andy Kropa

Rodáčka z Bruselu sa narodila do rodiny diplomata a práve v belgickej metropole strávila väčšinu svojho detstva až do obdobia 13 rokov. Následne sa s celou rodinou presťahovali najprv do Austrálie a následne na Nový Zéland, kde ju objavili ako modelingovú nádej.

Predpoklady agentov z modelingovej agentúry sa ukázali ako pravdivé. Takmer 180 centimetrov vysoká blondínka zaujala svet módy takmer okamžite a popri komerčných kampaniach pre značky ako Roberto Cavalli, Alexander McQueen či Topshop, sa presadila aj v časopisoch či na prehliadkových mólach. Dodnes s ňou s obľubou spolupracujú značky ako Moschino či Versace, no predvádzala kolekcie aj pre Chanel, Fendi či Miu Miu.

Stella
		Maxwell na prehliadke Victoria´s Secret...
Dizajnér
		Jeremy Scott a topmodelka Stella...
+12Topmodelka Stella
		Maxwell prišla na vyhlásenie...

V roku 2014 zaznamenala Maxwellovej kariéra veľký zlom, keď sa prvýkrát objavila na výročnej prehliadke značky Victoria's Secret. Odvtedy sa na nej objavovala so železnou pravidelnosťou a rovnako nadviazala spoluprácu s výrobcom dámskej bielizne a plaviek ako jedna z kľúčových tvárí – „anjelikov“.

V súkromí Stella, ktorá je najmladšia zo štyroch súrodencov, až taký anjelik nebude. Paparazzovia ju viackrát zachytili pri nočných záťahoch alebo žúroch. Rozhodne nie je hanblivá a aj na spoločenských akciách sa viackrát objavila v poriadne odvážnych kúskoch.

Modelka Stella Maxwell na milánskej prehliadke...
Modelka Stella Maxwell na milánskej prehliadke značky Moschino Jeseň/Zima 2020. Autor: SITA/AP, Domenico Stinellis

Maxwellovú tiež bulvár vníma v súvislosti s jej súkromným životom, ktorý je pomerne pestrý. V minulosti tvorila pár so speváčkou Miley Cyrusovou a neskôr ju nahradila inou známou hviezdou – herečkou Kristen Stewartovou.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

0 debata debata
Viac na túto tému: #Victoria´s Secret #tridsať #Stella Maxwell #modelka #jubileá hviezd

+ Stres vám neprospieva, vyventilujte sa so svojimi priateľmi.
Plne sa sústreďte nato čo robíte,...

+ Máte veľa energie, vybíjajte si ju športom.
V práci budete mať dnes kľud, nemáte sa čoho obávať.
...