Peštová vytiahla na svet fotku z maturitného tabla! Spoznali by ste ju vôbec?

28.05.2020 10:45

Zdá sa, že česká topmodelka Daniela Peštová sa veľmi rada vracia do minulosti. Nedávno to bol záber z módneho fotenia, ktoré absolvovala ako zvodná kráska v úvode kariéry, teraz zašla ešte ďalej...

Manželka slovenského hudobníka Pavla Haberu, ktorá patrila medzi najslávnejšie české modelky, na svoj Instagram zavesila záber z maturitného tabla. Čiernobiela fotografia zachytáva pôvabnú blondínku, v ktorej by ste však dnes len ťažko hľadali štýlovú plavovlásku s dlhými rovnými kaderami a v kúskoch od luxusných značiek.

„Nesmejte sa. Toto je moja fotka z maturitného tabla (z minulého storočia). Príde mi to ako večnosť,“ komentovala s humorom Peštová zverejnený záber. Dodala tiež, že drží palce všetkým maturantom, ktorí sa tento rok púšťajú do skúšok dospelosti za výnimočných okolností. Maturity totiž poznačili opatrenia súvisiace s koronavírusom.

Topmodelka Daniela Peštová.
Topmodelka Daniela Peštová. Autor: Swarzkopf Elite Model Look

Peštová oslávi tento rok okrúhle päťdesiate narodeniny, čo znamená, že od jej maturít uplynulo už viac ako tridsať rokov.

Nestarnúca modelka, ktorá len nedávno opäť spolupracovala na veľkej kampani pre Victoria's Secret, je dnes už mamou dvoch dospelých detí, syna Yannicka a dcéry Elly, a jedného tínedžera, jedenásťročného Paula Henryho.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#maturita #Instagram #hviezdy po rokoch #Daniela Peštová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Na bolesť hrdla určite zaberie kloktanie šalviového čaju, nezabudnite.
Dostanete možnosť na zmenu...

+ Zdravie vám našťastie celkom dobre slúži, nezabúdajte na psychiku.
V práci sú s vami spokojný, robotu si...