Miss Slovensko 2020 predsa len bude! Organizátori už rozhodli o novom finále

Pandémia koronavírusu sa podpísala aj na zrušení tradičného jarného finále súťaže Miss Slovensko. Organizátori však už majú nový termín.

23.06.2020 08:30
zväčšiť Finalistky súťaže Miss Slovensko 2020, ktoré... Foto: SITA, Martin Medňanský
Finalistky súťaže Miss Slovensko 2020, ktoré spoločne a zároveň jedna proti druhej zabojujú o titul tej najkrajšej. Finalistky súťaže Miss Slovensko 2020, ktoré spoločne a zároveň jedna proti druhej zabojujú o titul tej najkrajšej. Spoločne s nimi riaditeľ súťaže Michael Kováčik (v strede).

Finálový večer 25. ročníka súťaže krásy Miss Slovensko sa po zrušení pôvodného aprílového termínu napokon uskutoční 14. augusta. Dovtedy finalistky absolvujú ešte dve dlhšie sústredenia na Slovensku.

Už začiatkom júla sa stretnú v rezorte v Liptovskej Osade a pred augustovým večerom ich čaká deväťdňové sústredenie v Bratislave zamerané na konkrétne prípravy programu. V rámci neho sa opäť predvedú i v talentovom kole, ktoré sa po prvý raz konalo minulý rok a podľa usporiadateľov súťaže sa stretlo s najlepšími ohlasmi.

„Do projektu nám síce nečakane zasiahla mimoriadna situácia, ale práve počas tých troch mesiacov dievčatá prišli s niekoľkými novými návrhmi, ktoré budú zrejme aj súčasťou finálového večera. Teším sa, že to nevzdali. Naopak, pochopili silu tohto projektu, ktorý ich spojil,“ poznamenal nový riaditeľ súťaže Michael Kováčik.

Finalistka Miss Slovensko 2020 Natália...
Finalistka
		Miss Slovensko 2020 Viktória...
+11Finalistka Miss
		Slovensko 2020 Viktória Špotáková.

Počas finálového večera spoznajú diváci a diváčky súťaže novú Miss Slovensko 2020 a dve vicemiss a na základe hlasovaní dievčatá dostanú i ďalšie tituly.

Špeciálnou kategóriou je esemeskové hlasovanie o titul Eva Miss Sympatia, ktoré bude aktuálne od júla a potrvá až do záverečných minút finálového večera. Výťažok z neho organizátori súťaže opäť venujú na charitatívne účely, tento rok ním podporia činnosť neziskovej organizácie Plamienok, ktorá je na Slovensku priekopníkom rozvoja detskej domácej paliatívnej a hospicovej starostlivosti a smútkového poradenstva a terapie pre deti a ich rodiny.

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #súťaž #presunutie termínu #Miss Slovensko #finále

+ Vyberajte si kozmetiku, ktorá vám vyhovuje čo najlepšie.
Šetrite peniaze na neskôr, budete ich rozhodne...

+ Starajte sa o svoju pleť, nezanedbávajte čistenie kdekoľvek sa nachádzate.
Zaoberajte sa svojou prácou, tá...