Česi už svoju MISS 2020 majú! Na slovenskú si ešte počkáme, pripomeňme si finalistky

24.07.2020 10:00
Karolína Kopíncová
22-ročná študentka Karolína Kopíncová získala titul Miss Czech Republic 2020. Autor:

Vo štvrtok večer naši susedia spoznali Miss Czech Republic 2020 - stala sa ňou 22-ročná hnedovláska. Ako sa vám páči?

Tohtoročné súťaže Miss museli organizátori pre karonavírus odložiť. Stalo sa tak na Slovensku aj v Čechách, jarné termíny finále sa presunuli na leto.

22-ročná študentka Karolína Kopíncová získala...
22-ročná študentka Karolína Kopíncová získala titul Miss Czech Republic 2020. Autor: JHPhoto / Česká editoriální fotografie / Profimedia

Česi tak aktuálne už svoju Miss poznajú. Vo štvrtok večer sa ňou stala tmavovláska Karolína Kopíncová. 183-centimetrov vysoká študentka Masarykovej Univerzity s mierami 81–64–92 si zároveň s titulom Miss Czech Republic 2020 vybojovala aj „vstupenku“ na celosvetovú súťaž Miss World. O tento titul sa počas finálového večera, ktorý sa konal v Prahe a moderoval ho David Gránský, uchádzalo desať finalistiek.

A zatiaľ, čo Česi svoju Miss 2020 už poznajú, na tú slovenskú si ešte budeme musieť nejaký čas počkať. Finálový večer 25. ročníka súťaže krásy Miss Slovensko sa po zrušení pôvodného aprílového termínu uskutoční 14. augusta. Počas finálového večera spoznajú diváci a diváčky súťaže novú Miss Slovensko 2020 a dve vicemiss a na základe hlasovaní dievčatá dostanú i ďalšie tituly.

Špeciálnou kategóriou je esemeskové hlasovanie o titul Eva Miss Sympatia, ktoré je aktuálne od júla a potrvá až do záverečných minút finálového večera. Výťažok z neho organizátori súťaže venujú na charitatívne účely, tento rok ním podporia činnosť neziskovej organizácie Plamienok. Pripomeňte si finalistky Miss Slovensko 2020.

Finalistka Miss Slovensko 2020
		Natália...
Finalistka
		Miss Slovensko 2020
		Viktória...
+11Finalistka Miss
		Slovensko 2020 Viktória
		Špotáková.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Miss Czech Republic
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Udržujte si vnútornú harmóniu a doprajte si prirodzený pohyb.
Niekto z kolegov v práci sa vám pokúsi...

+ Aj vaše telo potrebuje doplniť vitamín D, slniečko vám k tomu dopomôže.
Nepotrebný majetok môžete...