Plné prsia do dlane, ale sukňu nezapli! Irina Shayk vystavila zvodné krivky

30.09.2020 00:00

Minulý týždeň sa objavila na prehliadke módnej značky Versace v Miláne a svoj pobyt v Taliansku si Irina Shayk predĺžila na ďalšie pracovné povinnosti.

Topmodelka Irina Shayk počas fotenia pre...
Topmodelka Irina Shayk počas fotenia pre magazín Vogue Germany pri jazere Como. Autor: Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Profimedia

Ruskú rodáčku pri jazere Como fotografovali pre nemeckú mutáciu magazínu Vogue a hoci sa všetko malo odohrávať diskrétne a tajne, paparazzovia predsa len celý štáb vypátrali. Výsledkom je séria záberov, na ktorých vidieť 33-ročnú ruskú topmodelku vo viacerých outfitoch a zvŕtajúc sa pred objektívom. Shayk si zjavne prítomnosť reportérov neuvedomila, v niektorých momentoch sa totiž úplne uvoľnila.

Na jednej z fotografií si napríklad stláča rukami svoje kypré poprsie, vďaka ktorému v minulosti pózovala v niekoľkých kampaniach na dámsku bielizeň a predvádzala aj pre značku Victoria's Secret.

Topmodelka Irina Shayk počas fotenia pre...
Topmodelka Irina Shayk počas fotenia pre magazín Vogue Germany pri jazere Como. Autor: Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Profimedia

Ďalšia momentka tiež zachytáva topmodelku zozadu, pózujúc fotografovi. Nedá sa však nevšimnúť zaujímavý detail – sukňa, ktorú má oblečenú, nie je zapnutá a pod ňou jej vykúkajú pančuchy aj biele nohavičky. Žeby sa modelka trošku viac počas karantény zaoblila v bokoch a pozadí?

Na to môže odpovedať asi len ona sama. Isté však je, že počas karantény sa topmodelka začala viac stretávať aj s Vitom Schnabelom, známym galeristom a niekdajším partnerom topmodelky Heidi Klumovej. Hoci zdroje zo Shaykovej okolia tvrdili, že sa dvojica pozná dlhý čas a ide len o kamarátsky vzťah, neskôr už priznali, že medzi Schnabelom a vnadnou Ruskou to funguje viac než len medzi priateľmi.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #krivky #irina Shayk #fotenie

+ Spravte si deň len pre seba, zaslúžite si to.
Vykročte do nového týždňa tou správnou nohou.
...

+ Strávené večery pri televízií vám neprospievajú, vaša krčná chrbtica trpí.
Prejavte dôveru aj v niekoho...