Ktorá slávna kráska predvádza ukážkové pozadie? Aha, tieto plavky si navrhla sama

23.12.2020 00:00

Na pláži je vždy magnetom pre bežných návštevníkov, ale aj paparazzov. Výnimkou nebol ani uplynulý víkend, keď si k moru vyrazila s rodinou.

Modelka Candice Swanepoel sa obliekla do...
Modelka Candice Swanepoel sa obliekla do plaviek z jej vlastnej značky Tropic of C a vyrazila aj s rodinou na pláž v Miami. Autor: MEGA / The Mega Agency / Profimedia

Reč je o topmodelke Candice Swanepoelovej, ktorá sa v minulosti viackrát objavila na prehliadkach značky Victoria's Secret. Posledné mesiace prehliadkam a ani modelingovému biznisu veľmi neprajú, no rodáčka z Juhoafrickej republiky má aspoň čas na relax a rodinu.

Spoločne so svojimi dvoma deťmi sa 32-ročná Candice objavila aj na pláži v Miami. A novinári „vypátrali“ ešte jednu vec – kráska, inokedy zvyčajne odetá do miniatúrnych bikín, si tentoraz obliekla jednodielne biele plavky vlastnej značky Tropic of C.

Model síce nepracuje v prospech dekoltu, čo je zjavné z viacerých záberov, ktoré cez víkend reportéri zhotovili. Vynahradí to však aspoň zozadu. Tam nechá vyniknúť pekne tvarované pozadie a tiež podporuje jeden z najväčších plážových trendov posledných rokov. Nohavičky odhaľujúce čo najviac nahej kože.

V podobných modeloch sa už na pláži počas roka 2020 objavilo niekoľko slávnych krások. Vy si ich môžete pozrieť v našej archívnej galérii.

Brazílska modelka Tina Kunakey na pláži v...
Topmodelka
		Kaia Gerber predvádzala svoje krivky...
+22Modelka Olivia Culpo sa
		predvádzala na pláži v...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

0 debata debata
Viac na túto tému: #pozadie #plavky #paparazzi #Candice Swanepoel

+ Nezabúdajte na pitný režim, je veľmi dôležitý.
Veľké pracovné nasadenie vám teraz veľké výhody rozhodne...

+ Stres vám neprospieva, vyventilujte sa so svojimi priateľmi.
Plne sa sústreďte nato čo robíte,...