Nahé fotky už nebudú? Krainová je späť v Karibiku (a seká dobrotu), vzala aj deti

23.02.2021 00:00

Minulý týždeň oslávila narodeniny a tento výnimočný deň sa niesol aj v celkom výnimočnom duchu. Teda vlastne... ani nie. Krainová je už v Karibiku pečená varená.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa simonakrainova (@simonakrainova)

Áno, práve do karibskej oblasti, v ktorej strávila nejaký čas ešte v januári, sa rozhodla známa blondínka vrátiť. Tentoraz aj s celou rodinou. Do malebného a vychýreného letoviska na ostrove Saint Marten odleteli všetci pred príchodom uplynulého víkendu.

Kým v januári si niekdajšia tvár z titulných strán magazínov užívala exotiku len s manželom Karelom Vágnerom a skupinou kamarátov, tentoraz do Karibiku odleteli aj jej dvaja synovia a rodina dokonca vzala so sebou aj psa. Aj to je signál, že rodina sa možno zdrží nie pár dní, ale týždňov.

Na instagramovom profile Krainovej zatiaľ pribudlo niekoľko idylických momentiek z exotickej destinácie. Vrátane fotografie s oboma jej synmi. Čo je určite rozdiel v porovnaní s januárovým výletom, je absencia šteklivých a sexi záberov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa simonakrainova (@simonakrainova)

Pred pár týždňami sa Krainová neváhala postaviť pred objektív hore bez či celkom nahá, pózovala svojmu manželovi Karlovi a následne fotografie zavesila do internetového priestoru. Celkom pochopiteľne o nich písali takmer všetky české šoubiznisové portály. Ktohovie, či prítomnosť detí bude modelku hamovať v tvorbe podobných záberov. Ak však zostane v Karibiku nejaký ten piatok, nič nie je stratené. A čerstvá „48-ka“ môže opäť potvrdiť, v akej ukážkovej forme je…

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa simonakrainova (@simonakrainova)

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Simona Krainová #rodina #Karibik #Instagram #dovolenka #deti
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na svoje srdce, ktoré ste už viac krát potrápili.
Neobávajte sa, vašu prácu dokážete zvládnuť...

+ Neustále diéty vám spôsobia náhlu zmenu hmotnosti, žiaľ k horšiemu.
Prihlásite sa na online vyučovanie...