Vzor dokonalej americkej krásy oslavuje! Pristane jej bielizeň aj večerné róby

06.03.2021 00:00

Viacerí odborníci z brandže ju oslavujú za prirodzený pôvab a celkový výzor, ktorý je vraj synonymom americkej krásy. Modelka Taylor Hill však boduje nielen na rodnej hrude, ale aj v Európe.

Taylor Hill počas prehliadky Victoria's...
Taylor Hill počas prehliadky Victoria's Secret Fashion Show v roku 2015.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Rodáčka zo štátu Illinois vychovaná v americkom Colorade, ktorá v piatok 5. marca oslávila poljubileum (25. narodeniny), sa už ako štrnásťročná ocitla v hľadáčiku bookerov z renomovaných módnych agentúr. Potenciál jej pôvabu bol podľa mnohých obrovský a Hill sa do pár mesiacov postavila pred objektívy a objavila sa v niekoľkých reklamných kampaniach.

Taylor
		Hill počas šou The Victorias Secret.
Modelka
		Taylor Hill v kreácii na prehliadke...
+15Taylor Hill počas
		prehliadky Victoria's Secret...

Ako osemnásťročná sa prvýkrát objavila na výročnej prehliadke značky Victoria's Secret a stala sa vôbec najmladšou modelkou v histórii, ktorá túto veľkolepú šou s modelkami v sexy bielizni absolvovala. O rok neskôr značka ponúkla Hillovej exkluzívny kontrakt a z modelky sa stal tzv. „anjelik“ – označenie pre kľúčové tváre VS.

Krása hnedovlásky so zelenými očami však nezostala len v exkluzívnom zastúpení výrobcom dámskej bielizne. Hill očarila amerických aj európskych dizajnérov a objavila sa na prehliadkach väčšiny renomovaných značiek ako Versace, Valentino, Chanel, Dolce & Gabbana, Fendi či Marc Jacobs, Miu Miu, Michael Kors a Ralph Lauren.

Topmodelka Taylor Hill na prehliadke k 50....
Topmodelka Taylor Hill na prehliadke k 50. výročiu značky Ralph Lauren. Autor: SITA/AP, Brent N. Clarke

Práve vďaka dvojici amerických velikánov sa jej tvár stala dobre známou, keďže Taylor Hill sa objavila aj v ich reklamách. Opäť raz zohralo rolu, že symbolizovala akoby dokonalú americkú krásu.

Modelka má za sebou aj pózovanie na titulné strany mnohých slávnych magazínov, medzi nimi Elle, Vogue či Harper's Bazaar. Naposledy sa objavila v septembri minulého roka na filmovom festivale v Benátkach, kde bola hosťou značky Etro a tiež ambasádorkou luxusného šperkárstva.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #Victoria´s Secret #Taylor Hill #modelka #krása #kariéra #jubileá hviezd

+ S cvičením začnite pomaly, v opačnom prípade by ste si mohli ublížiť.
Dajte si na chvíľu pokoj od práce,...

+ Ak máte problémy s pleťou začnite to riešiť s odborníkom.
Nepreťažujte svoj organizmus prílišnou prácou,...