15 rokov späť: Irina Shayk ukázala mladé (skoro nahé) JA. Krása, čo poviete?

Stala sa jednou z najžiadanejších modeliek sveta a vďaka pomerne plodnému súkromnému životu aj vyhľadávaná celebrita. Len nedávno si ruská rodáčka Irina Shayk zaspomínala na začiatky svojej profesionálnej kariéry.

28.03.2021 00:00
2
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa irinashayk (@irinashayk)

Na svojom Instagrame zverejnila Ruska záber z roku 2006, keď mala dvadsať rokov a svet mal iba objaviť pôvaby tejto príťažlivej hnedovlásky. Archívna fotografia naznačuje, že už v tom čase bolo jasné, ktorým smerom sa kariéra Shaykovej uberie. Pre svoje fyzické pôvaby sa okamžite uplatnila ako hviezda kampaní na spodnú bielizeň a veľmi často fotila aj v plavkách či sporom oblečení.

Napriek tomu, že začiatkom januára oslávila Irina 35. narodeniny a dnes je už mamou jednej dcérky (otcom je herec Bradley Cooper), sexy zábery v jej kariére nevymizli. Práve naopak. Veď napríklad len koncom minulého roka sa objavila celkom nahá aj na titulnej strane českej verzie magazínu Vogue, keď ju fotografovali v slávnej vile Gianniho Versaceho.

Iba nedávno sa modelka a príležitostná herečka zúčastnila aj na prehliadke značky Versace spoločne s výrazne mladšími kolegyňami ako Bella Hadid či jej sestra Gigi Hadid. Práve talianskej firme a dizajnérke Donatelle Versace vďačí Irina za výraznú mediálnu podporu a pomoc v kariére. Podobne to platí aj pre návrhára Ricarda Tisciho, ktorý z nej urobil svoju múzu už počas pôsobenia pre značku Givenchy a následne s ňou pokračuje v spolupráci aj ako kreatívny šéf módneho ateliéru Burberry.

Za posledných pár mesiacov sa tvár 35-ročnej Shaykovej objavila na niekoľkých titulných stranách, naposledy napríklad Vogue Thailand či Vogue Russia. Kráska predviedla celkom nový a nečakaný imidž, fotografom pózovala s krátkymi vlasmi či napríklad parochňou zo zelených vlasov.

IRINA na obálke VOGUE THAILAND

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa irinashayk (@irinashayk)

IRINA na obálke VOGUE RUSSIA

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa irinashayk (@irinashayk)

IRINA na obálke VOGUE CS

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa irinashayk (@irinashayk)

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
2 debata chyba
Viac na túto tému: #Vogue #spomienka #modelka #minulosť #irina Shayk #Instagram

+ Pozor na morské špeciality, hlavne ak nepoznáte ponúkaného predajcu.
Začnite premýšľať o zmene pracovného...

+ Na bolesť hlavy by vám dnes mohol pomôcť čaj, vyskúšajte.
Vopred dohodnite termín dovolenky, inak vás nadriadený...