Obavy? Jedna z najslávnejších Američaniek sa bála ukázať bez mejkapu! Pritom vyzerá...

Aj slávna Kate Upton priznala, že ju trápia kožné problémy. Aké to pre ňu bolo pózovať bez mejkapu?

08.04.2021 09:04
debata

Slávna americká modelka a herečka Kate Upton (28) priznala, že spočiatku prijala výzvu magazínu People, aby sa nechala odfotografovať na stránky časopisu bez mejkapu, s obavami. Napokon 28-ročná blondínka priznala, že je rada, že objavila prirodzenú krásu svojej kože. A to napriek tomu, že počas tehotenstva začala trpieť kožnými problémami.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Kate Upton (@kateupton)

Ako opísala pre magazín, v čase, kedy čakala narodenie svojho prvého potomka, dcérky Genevieve, ju začali trápiť objavujúce sa pigmentové škvrny na tvári. „Samozrejme, prvý fľak sa objavil tesne nad mojou perou, takže som vyzerala, akoby som mala fúzy,“ priznala. Práve vplyvom hormónov sa odpoveď jej kože na pobyt na slnku výrazne zmenila a modelka si musela dávať väčší pozor.

Upton tiež hovorila o „negatívnom“ vplyve sociálnych médií na vzťah ľudí k sebe samým, pričom trvala na tom, že pri líčení by malo ísť o to, cítiť sa „lepšie“. „Myslím si, že mejkap je krásny vtedy, keď ho použijete tak, aby ste sa cítili lepšie. Ale je aj toľko momentov, keď sa nalíčite preto, aby ste zakryli alebo zmenili svoju tvár. Vidím to čoraz častejšie na sociálnych sieťach. Prináša to negatívny vzťah k sebe samým. Takže si myslím, že zostať bez mejkapu znamená milovať samú seba takú, akou ste. Aj keď milujem líčenie, viem si ceniť aj pocit, ktorý mi prinášajú okamihy, kedy som bez neho.“

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Kate Upton (@kateupton)

Dcérku Genevieve Upton Verlander Upton porodila v roku 2018, otcom dievčatka je jej manžel, bejzbalista Justin Verlander. Upton a Verlander tvoria pár od roku 2014, v novembri 2017 svoj vzťah spečatili svadbou v Taliansku.

Justin Verlander a Kate Upton spoločne pózujú... Foto: SITA/AP, Willy Sanjuan
Kate Upton Justin Verlander a Kate Upton spoločne pózujú médiám.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Kate Upton #mejkap

+ Delenie sa o šťastie s inými ho zdvojnásobí, nezabudnite zdieľať.
Investície do sebarozvoja sa dlhodobo...

+ Šťastie prichádza, keď sa naučíte vidieť krásu v malých veciach.
Pozor na zlodejov, ktorí sa objavia aj v...