Svet má novú kráľovnú krásy! Miss Universe je Mexičanka s dokonalým telom

Bez veľkej pompy a masívneho mediálneho záujmu prebehla tento rok súťaž krásy Miss Universe. Na Floride zvolili najkrajšiu ženu sveta. Pochádza z Mexika.

17.05.2021 09:44
611097376 Foto:
Miss Universe 2021 Andrea Meza z Mexika pózuje v priestoroch Seminole Hard Rock Hotel & Casino na Floride.
4

Víťazkou svetovej súťaže krásy, na ktorej sa zúčastnilo 74 žien z celého sveta, sa stala Mexičanka Andrea Meza. Dnes 26-ročná brunetka zvíťazila v národnej súťaži Miss Mexiko už v roku 2019, no pre pandémiu koronavírusu sa svetové finále posúvalo a napokon konalo práve počas uplynulého víkendu.

Za Mezou, ktorá bola z korunovácie dojatá, sa umiestnila kráska z Brazílie Julia Gama a tretia skončila Miss Peru Janick Maceta Del Castillo. Prvá trojka tak bola tvorená výlučne kráskami z krajín Latinskej Ameriky.

Celé finále sa konalo za prísnych hygienických podmienok, víťazku napokon korunovala Miss Universe z roku 2019 Zozibini Tunzi, finále sledoval obmedzený počet divákov, no napriek tomu sa organizátori snažili vytvoriť atmosféru čo najpodobnejšiu prenosom z minulých rokov. O moderovanie súťaže sa postaral americký herec a moderátor Mario Lopez a bývalá víťazka titulu Olivia Culpo.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
4 debata chyba
Viac na túto tému: #víťazka #Miss Universe #Mexiko #krása

+ Nestresujte sa zbytočnosťami, neprospieva to vám ani blízkej rodine.
Nešetrite na veciach, ktoré potrebujete na...

+ Ľahostajnosť k prírode neprospieva vám a ani ľuďom okolo vás.
Venujte sa svojej práci naplno, nebuďte príliš...