Lakatošová a Queen Plačková spojili sily! Miss pod ich taktovkou má novú podobu

Kráľovná krásy Silvia Lakatošová a kráľovná instagramu Zuzana Plačková prinášajú celom novú Miss Universe Slovakia, presúva sa do online priestoru.

15.06.2021 10:00
Silvia Lakatošová Foto:
Silvia Lakatošová .

Krása je večná, no spôsoby, ako sa k nám dostáva sa výrazne menia. Trendy, inšpirácie a krásu dnes hľadáme cez internet a sociálne siete. Miss Universe Slovakia preto mení podobu. Stále síce pôjde o súťaž krásy, šarmu a charizmy, no program má mať ešte vyššiu úroveň a preto sa bude vysielať online. Tvárami tejto udalosti sa stávajú dve podnikateľky – Silvia Lakatošová a Zuzana Plačková, ktoré v spolupráci s renomovanou agentúrou Evency sľubujú novú éru estetiky!

zväčšiť Zuzana  Plačková. Foto: Miss Universe SR
Zuzana Plačková Zuzana Plačková.

Dve kráľovné, každá úspešná vo svojom svete, sa rozhodli spojiť sily spolu a zbúrať doterajšie mýty o zábavných programoch. Obľúbená šou Miss Universe Slovakia dostáva celkom novú podobu, ktorá lepšie korešponduje s dnešným moderným online svetom.

"Súťaže krásy organizujem 22 rokov a prostredníctvom nich sa nám podarilo objaviť mnohé krásne a hlavne talentované dievčatá. Dnes je však iná doba a aj pandémia nás ešte viac všetkých presunula do online priestoru. Keďže chcem, aby krása a charizma našich dievčat oslovila a inšpirovala aj mladú generáciu, hľadám nové cesty. Spojenie so Zuzanou, ktorá vie vynikajúco narábať so sociálnymi sieťami, sa mi zdá ako výborný spôsob,“ vraví Silvia Lakatošová.

Zuzana Plačková, známa aj ako Queen Plačková, berie túto príležitosť ako poctu aj výzvu. "Silviu obdivujem a vážim si ju za to, čo dokázala. Verím, že spolu prinesieme novú éru estetiky a že naše spojenie klasického a digitálneho sveta bude korunované úspechom. Chcem dopriať dievčatám, ktoré sa zúčastnia tejto súťaže, omnoho väčší priestor na prezentáciu, pretože sociálne siete nie sú limitované ničím,“ dodáva Zuzana Plačková.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #Zuzana Plačková #Silvia Lakatošová

+ Nepite priveľa kávy, mohla by vás aj vašu pokožku dehydrovať.
Na prácu sa dá pozerať aj inými očami, začnite o...

+ Na bolesť hlavy by vám dnes mohol pomôcť čaj, vyskúšajte.
Vopred dohodnite termín dovolenky, inak vás nadriadený...