54 rokov je v jej prípade len číslo: Slávna supermodelka ovládla šou v New Yorku, zlaté šaty neskryli veľa

Pred pár dňami to bola provokujúca Naomi Campbell, kto ovládol móla v New Yorku. Jej generácia "supermodeliek" si, zdá sa, vzala slovo.

12.09.2023 06:38
Christy Turlington Foto: ,
Topmodelka Christy Turlington na prehliadkovom móle počas šou Ralph Lauren, Jar/Leto 2024.
debata

Pár dní po tom, čo sa britská rodáčka Naomi Campbell predvádzala v priehľadných šatách a svojich 53 rokoch na móle počas prehliadky PrettyLittleThings v New Yorku, nasledovala ju ďalšia zo slávnych kolegýň. Na prehliadke Ralph Lauren, kultovej americkej značky, ktorú zvyknú označovať aj za americký národný módny poklad, sa objavila slávna Američanka.

NYFW Spring/Summer 2024 - PrettyLittleThing - Runway Čítajte viac 53 rokov? Pre Naomi je to fakt len číslo... vtrhla na mólo v priehľadnej sieti z kamienkov, publiku padli sánky

Reč nie je o nikom inom ako topmodelke Christy Turlingtonovej – očarujúcej dáme a niekdajšej hviezde magazínov, ktorej tvár poznal v 90-tych rokoch skutočne každý fanúšik módy. Dnes 54-ročná Christy sa vrátila pred objektívy vo veľkom štýle, keď spoločne so svojimi kolegyňami nafotila titulnú stranu septembrového vydania magazínu Vogue.

Herečka Amanda Seyfried na prehliadke Ralph...
Herečka Kathryn Newton na prehliadke Ralph...
+21Herečka Mindy Kaling na prehliadke Ralph Lauren...

Vykročiť po móle u Ralpha Laurena, odetá do zlatých šiat na jedno rameno, však bolo akýmsi pokračovaním a zavŕšením návratu generácie krások, ktorým kedysi ležal pri nohách celý svet. A ktoré aj po prekročení päťdesiatky stále dokážu uchvátiť svojou krásou a aurou výnimočnosti.

zväčšiť Topmodelka Christy Turlington a jej kolegyňa... Foto: SITA/AP, Bebeto Matthews
Christy Turlington a jej kolegyňa Natalia Vodianova Topmodelka Christy Turlington a jej kolegyňa Natalia Vodianova na prehliadkovom móle počas šou Ralph Lauren, Jar/Leto 2024.

Prítomnosť Turlingtonovej na prehliadke nabitej hviezdnymi hosťami však asi nebola celkom náhodná. Už o pár dní by sa totiž mal dostať k divákom štvordielny dokument, ktorý sa vracia k fenoménu supermodeliek a v ktorom okrem Turlingtonovej účinkujú aj ďalšie jej slávne kolegyne (Naomi Campbell, Cindy Crawford či Linda Evangelista).

Christy Turlington, Naomi Campbell a Linda Evangelista Čítajte viac Supermodelky 90-tych rokov po 33 rokoch nafotili spoločnú titulku Vogue, uchvátili celý svet. Prišli aj slzy, jedna z nich sa toho nedožila...

Správne načasovanie je veľmi dôležité a v tomto prípade určite platí, že mama dvoch detí chcela pritiahnuť trošku pozornosti a spraviť reklamu aj novému projektu. To, že pritom vyzerala úžasne, je druhá vec. Viac si už pozrite v našej galérii. V traileri nižšie nájdete ochutnávku toho, čo prinesie dokument pod názvom Super Models od Apple TV+.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #krása #prehliadka #Ralph Lauren #dokument #Christy Turlington

+ Nebojte sa začať s novým športom, nikto nie je dobrý hneď od začiatku.
Začnite si šetriť svoje peniaze, neskôr...

+ Vyvážená strava, bohatá na ovocie a zeleninu, je základom vitality.
So sebou budete spokojný len vtedy, ak...