Na DiCapria si sotva spomenie, triumfuje pred kamerou: Pri pohľade na jej krásu je však jasné, prečo jej slávny herec podľahol

Začínala ako modelka, ale ambície Camily Morroneovej boli odjakživa väčšie. Najnovší film uvedený na filmovom festivale v Toronte je dôkazom, že sa napĺňajú.

12.09.2023 10:20
Camila Morrone Foto: ,
Herečka a modelka Camila Morrone predstavila film Gonzo Girl.
debata

Pôvabná brunetka priniesla na kanadský filmový festival novinku s názvom Gonzo Girl, v ktorej stvárnila hlavnú ženskú úlohu. Príležitosť jej dala herecká kolegyňa Patricia Arquette, držiteľka Oscara, ktorá filmom debutovala ako režisérka.

Adriana Karembeu Čítajte viac Driek tak do dvoch dlaní a oslnivý úsmev slávnej Slovenky: Sklenaříkovej veľkolepý moment sledovalo 300 miliónov ľudí. Toto bola paráda

Dámska dvojica sa aj v spoločnosti herca Willema Dafoea objavila na premietaní filmu minulý týždeň. A to aj napriek tomu, že herci majú momentálne pre štrajk zakázané podporovať svoje nové filmy. Zdá sa však, že Dafoe s Morroneovou si vybavili výnimku.

Camila Morrone v kreácii Chanel Haute Couture...
Herec Willem Dafoe a herečka Camila Morrone...
+3Herečka a modelka Camila Morrone predstavila...

Na červenom koberci bola pritom ex-priateľka herca Leonarda DiCapria jasnou kráľovnou a magnetom pre pohľady okolia. V čiernej kreácii Chanel Haute Couture vyzerala veľmi elegantne. Jej jednoducho upravené vlasy a jemné líčenie iba zvýrazňovalo jej prirodzenú krásu. Viac si pozrite v galérii.

zväčšiť Camila Morrone v kreácii Chanel Haute Couture... Foto: SITA/AP, Cole Burston
Camila Morrone Camila Morrone v kreácii Chanel Haute Couture na filmovom festivale v Toronte.

Festival v Toronte sa začal v dňoch, keď sa iný slávny festival končil. Reč je o filmovom podujatí v Benátkach. Jeho 80. ročník bol aj plný očarujúcich dám na červenom koberci, najlepšie oblečené nájdete v galérii nižšie.

Herečka Jessica Chastain vyzerala na červenom...
Režisérka Ava DuVernay prichádza na premietanie...
+22Modelka Bar Refaeli ozdobila premiéru v...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #festival #film #Willem Dafoe #Camila Morrone

+ Spestrite si dennú stravu, vaše telo potrebuje rozmanitosť aj keď s cukrami.
Plňte si svoju prácu načas a na nič...

+ Potrebujete v tomto období viac vitamínov ako obyčajne, doprajte mu ich.
Vyjadrite sa k všetkému čo sa deje,...