Bol to rozhodujúci krok? Nová česká Miss bola najprv (poriadne sexi) tmavovláska, tejto hrivy sa vzdala pre súťaž a... korunku

Počas uplynulého víkendu triumfovala v súťaži krásy. Ozvali sa aj kritické hlasy, že nová Miss Česko vyzerá veľmi podobne ako jej predchodkyne.

14.05.2024 00:00
Adéla Štroffeková Foto:
Nová Miss Czech Republic Adéla Štroffeková na zábere v plavkách.
debata

Dvadsaťjedenročná Adéla Štroffeková, ktorá je od uplynulej soboty Miss Czech Republic 2024, však nebola vždy blondínkou – tak ako ju videli televízni diváci pri obrazovkách či porota, ktorá napokon rozhodla o jej víťazstve.

Adéla Štroffeková Čítajte viac Toto je nová kráľovná krásy Česka! Zdá sa vám, že vidíte trojmo? Áno, blondínky držia žezlo pevne...

Rodáčka z Prahy má na svojom Instagrame množstvo záberov bohatej modelingovej kariéry, ale tiež zábery mapujúce jej cestu súťažou krásy. Potvrdzujú, že študentka sociálnej práce a pedagogiky je pôvodne tmavovláska. Ako prezradila pre portál Super.cz, v minulosti sa už zúčastnila na inej súťaži krásy, no nedopadlo to podľa jej predstáv. O tom, aby napokon prišla na kasting, ju presvedčila riaditeľka súťaže Taťána Makarenko.

Novou Miss Czech Republic 2024 sa stala Adéla...
Novou Miss Czech Republic 2024 sa stala Adéla...
+12Nová Miss Czech Republic Adéla Štroffeková na...

Prišla síce ako brunetka, ale riaditeľka súťaže ju poznala aj ako modelku s odfarbenými vlasmi a plavými kaderami. Adéla dokonca vyskúšala aj hnedú farbu. „Keď som sa najprv odfarbila nahnedo, mala som pocit, že sa to všetkým páči, ale asi až tak sa to nepáčilo. Snáď už je to teraz definitívna podoba,“ hovorila začiatkom mája pre český portál Štroffeková, ktorá je ukážkovou plavovláskou len niekoľko týždňov. Zdá sa však, že práve to bol posledný dielik do skladačky jej úspechu a zisku titulu Miss Czech Republic.

Ako tmavovlásku by ste ju možno vôbec nepoznali – na sociálnej sieti má však niekoľko záberov zo svojej modelingovej práce a tak si ich môžete pozrieť v odkazoch nižšie. Mimochodom, niektoré z nich sú mimoriadne sexi, čo poviete?

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #vlasy #Miss Czech Republic #Adéla Štroffeková #zmena farby

+ Pobyt na čerstvom vzduchu za každého počasia vám urobí dobre.
Nechýba vám rozvaha, skúste zariskovať a užite si...

+ Nepodceňujte pohlavné choroby, navštevujte pravidelne lekára.
Neviete sa rozhodnúť pre kúpu vhodného...