Bella Hadid ohúrila v bikinách, takto vyzerá dokonalá supermodelka. Jej slová o vlastnej práci vám však vezmú všetky ilúzie...

Niekoľko dní strávila na francúzskom pobreží. Americkú modelku Bellu Hadidovú tam priviedla práca, ale aj vlastná chuť zúčastniť sa na známom festivale.

24.05.2024 00:00 , aktualizované: 07:55
debata
Americká supermodelka Bella Hadid na súkromnej... Foto: Profimedia
Bella Hadid Americká supermodelka Bella Hadid na súkromnej pláži hotela Eden Roc vo francúzskom Antibes počas 77. ročníka festivalu v Cannes.

Jedna z najúspešnejších modeliek posledných rokov bola magnetom pre objektívy a zraky hostí hneď počas prvého večera, keď sa na červenom koberci objavila v priehľadných šatách Saint Laurent. Jej vzhľad z červeného koberca však nebol jediným lákadlom pre fotografov – bulvárni paparazzovia ju zase zvečnili na pláži hotela Eden Roc, kde sa hviezdy každoročne stretávajú. A jedno bolo jasné – aj v nestrážených chvíľach, keď si 27-ročná Bella užíva voľno, slnko a more, vyzerá úchvatne.

Bella Hadid Čítajte viac Iné by tak možno ani nevpustili na červený koberec, ale Bella Hadid? V priehľadných šatách ukázala všetko a zatienila aj slávnu Sklenaříkovú

Tmavovláska, ktorá je mladšou sestrou rovnako slávnej Gigi Hadidovej, sa v poslednom roku objavovala na módnych akciách sporadicky. Pre magazín Allure však vysvetlila aj dôvody. „Po 10 rokoch v modelingu som si uvedomila, že vkladám toľko energie, lásky a úsilia do niečoho, čo mi to z dlhodobého hľadiska nemusí nutne vrátiť,“ uviedla pre časopis.

zväčšiť Americká supermodelka Bella Hadid na súkromnej... Foto: Profimedia
Bella Hadid Americká supermodelka Bella Hadid na súkromnej pláži hotela Eden Roc vo francúzskom Antibes počas 77. ročníka festivalu v Cannes.

Aj preto sa však rozhodla žiť svoj život čo najautentickejšie. „Prvýkrát po rokoch nič nepredstieram. Ak sa necítim dobre, nepôjdem. Ak sa necítim dobre, nájdem si čas pre seba. A nikdy predtým som nemala príležitosť to urobiť alebo povedať. Ak ma niekto vidí na obrázkoch a povie: Vyzerá šťastne… Skutočne som šťastná. Cítim sa lepšie," uviedla topmodelka.

Supermodelka Bella Hadid prišla na premiéru...
Brazílska modelka Izabel Goulart prišla na...
+46Česká modelka Eva Herzigová na premiére filmu...

Bella Hadid priznala však tiež, že s jej zdravím je to vrtkavé. Kráska totiž trpí následkami lymskej boreliózy, s ktorou bojovala niekoľko rokov. Ďalšie krásky na festivale v Cannes si pozrite v galérii.

Bella Hadid v archívnej kreácii Versace na... Foto: SITA/AP, Daniel Cole
France Cannes 2024 Beating Hearts Red Carpet Bella Hadid v archívnej kreácii Versace na premiére filmu 'Beating Hearts'.
Izabel Goulart Čítajte viac Pláž na odhalenie nepotrebuje, Izabel Goulart hrdo ukázala krivky aj v Cannes. Veteránka Herzigová aj krásna Švédka ozdobili festival tiež
Robin Thicke a jeho životná partnerka April...
Wallis Day.
+37Nemecká modelka Heidi Klum (vpravo) a jej dcéra...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #choroba #modeling #pláž #bikiny #Cannes #Bella Hadid

+ Nemáte motiváciu začať cvičiť? Choďte do toho so svojím parterom.
Máte toľko vecí, že ich nemáte ani kam dávať,...

+ Bolesti hlavy sú spôsobené hlavne dehydratáciou, nezabúdajte na vodu.
Chybuje každý z nás, hlavné je sa znovu...