Dve nové tváre mieria do sveta veľkého modelingu! Súťaž Elite Model Look spoznala víťazov

Modelingová súťaž Elite Model Look v minulosti otvorila dvere do veľkého sveta dnes už slávnym menám ako Alessandra Ambrosio, Lara Stone, Petra Němcová, Isabeli Fontana...

16.06.2024 08:36 , aktualizované: 17.06.2024 13:28
Micklate Deci . Foto:
Zľava: Imade Darouache z Talianska a Micklate Deci z Mozambiku - víťazi svetového finále Schwarzkopf Elite Model Look 2024.
debata (2)

Jubilejný 40. ročník súťaže Schwarzkopf Elite Model Look sa uskutočnil 15. júna 2024 v pražskej O2 aréne. Na slávnostnom gala boli vyhlásení víťazi – Micklate Déci z Mozambiku a Imade Darouache z Talianska. Dvojica mladých talentov bola vybraná zo 40-ky finalistov, ktorí prešli náročným výberovým procesom medzi tisíckami uchádzačov z celého sveta, reprezentujúcimi až 105 národností.

Micklate Deci z Mozambiku a Imade Darouache z...
Micklate Deci z Mozambiku víťazka svetového...
+2Imade Darouache z Talianska - víťaz svetového...

Elite Model Look bola vyhlásená v roku 1983 a už štyri dekády objavuje nové talenty v modelingu. Finále súťaže sa v Česku naposledy konalo pred dvoma rokmi v Španielskej sále Pražského hradu. Tentoraz sa finále presunulo do O2 arény pod režijným vedením Jany Burkiewiczovej.

Večerom súťažiacich aj hostí sprevádzal spevák a tanečník Adam Pavlovčin, alias Adonxs, na pódiu vystúpila aj slovenská speváčka s etiópskymi koreňmi Anabela Moll.

zväčšiť Micklate Deci z Mozambiku a Imade Darouache z... Foto: Profimedia
Schwarzkopf Elite Model Look 2024. Micklate Deci z Mozambiku a Imade Darouache z Talianska - víťazi svetového finále Schwarzkopf Elite Model Look 2024.

So súťažou je už roky spojený Saša Jány, riaditeľ Elite Prague. „Elite Model Look oslavuje 40 rokov a je neuveriteľné, že je súčasťou môjho života už viac ako tri desaťročia. Zažil som zlatú éru modelingu, keď boli súčasťou projektu Linda a Naomi a medzi finalistkami sa objavili mená ako Gisele Bündchen, Alessandra Ambrosio či Lara Stone. Prezidentmi poroty tohto najprestížnejšieho projektu na hľadanie nových tvárí modelingu boli legendy módneho priemyslu ako Peter Lindbergh, Azzedine Alaia, Jean-Paul Gaultier alebo Victoria Beckham.“

Modelka Michaela Kocianová v kreácii od Borisa...
Topmodelka Daniela Peštová bola opäť očarujúca.
+31Herečka a speváčka Nela Pocisková na svetovom...

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #Elite Model Look #Schwarzkopf Elite Model Look

+ Vyhnite sa preťaženiu, aby ste chránili telo. Rovnováha je kľúčová.
Zvážte odborné poradenstvo, aby ste...

+ Skúšajte alternatívne metódy liečby, aby ste našli, čo vám pomáha.
Čím viac sa v práci snažíte, tým dosahujete...