Presedlal z baseballu na modeling, gény krásy má v rodine. Neuveríte, jeho teta bola jednou z najkrajších žien 90-tych rokov a žiari dodnes

Slávne priezvisko by nestačilo na to, aby sa z neho stal vyhľadávaný model, ale Jamesovi Turlingtonovi príroda (a dedičné gény) nadelili aj príťažlivý vzhľad.

18.06.2024 00:00
James Turlingtona Foto:
Model James Turlington prichádza na prehliadku Fendi Jar/Leto 2025 v Miláne.
debata

Počas víkendu sa rodák z Floridy, ktorý tento rok oslávil okrúhle tridsiate narodeniny, objavil na jednej z prehliadok pánskeho týždňa módy v Miláne. Jamesa Turlingtona zlákala do svojich radov značka Fendi, s ktorou spolupracoval už v minulosti.

Micklate Deci . Čítajte viac Dve nové tváre mieria do sveta veľkého modelingu! Súťaž Elite Model Look spoznala víťazov

Tridsiatnik dorazil v zástupe ďalších (prevažne mžských) celebrít a zostal neprehliadnuteľný. Vďaka za to patrí aj jeho sošným črtám a urastenej figúre, ktoré mu pomohli v modelingovej kariére. Mimochodom, v tej má prsty aj jeho slávna teta – supermodelka Christy Turlington, ktorú v minulosti označovali za jednu z najkrajších žien sveta.

Modely z prehliadky pánskej kolekcie Fendi...
Modely z prehliadky pánskej kolekcie Fendi...
+22Modely z prehliadky pánskej kolekcie Fendi...

Hoci James sa ako študent venoval baseballu a dokonca ho pre dobré výsledky v baseballovom tíme na Kalifornskej univerzite v Santa Barbare draftovali do tímu Los Angeles Dodgers. Kariéra profesionálneho športovca však netrvala dlho, no James veľmi rýchlo pochopil, že presadiť sa môže aj svojou tvárou a príťažlivým vzhľadom.

Supermodelka Christy Turlington a jej synovec... Foto: Profimedia
469719859 Supermodelka Christy Turlington a jej synovec James Turlington na zábere z roku 2019.

Od svojho debutu v modelingu (v roku 2019 na prehliadke značky Rag & Bone v New Yorku) pracoval s významnými módnymi značkami a objavil sa v rôznych vysoko-profilových kampaniach a módnych prehliadkach. Jeho atletická postava, kombinovaná s rodinným dedičstvom, nepochybne prispela k jeho rastúcej popularite v módnom priemysle.

Herec Nicholas Galitzine nemohol chýbať na... Foto: Daniele Venturelli/Getty Images for Fendi
Nicholas Galitzine Herec Nicholas Galitzine nemohol chýbať na prehliadke Fendi Jar/Leto 2025 v Miláne.

Na milánskej prehliadke Fendi však nebol Turlington jediným mužom, ktorý pútal pozornosť. Medzi hosťami sa objavil aj Nicholas Galitzine, herec a aktuálny ambasádor a reklamná tvár odevnej firmy. Prišiel tiež režisér Xavier Dolan, spevák Marco Megnoni či hviezda seriálu Elita Aron Piper. Viac v galérii.

Pánska kolekcia Fendi Jar/Leto 2025
Video
Zdroj: Fendi

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #prehliadka #kariéra #Miláno #Christy Turlington #Fendi #James Turlington

+ Zamyslite sa nad veľkou dynamikou, ktorú máte v živote a trošku spomaľte.
Overte si platnosť...

+ V stravovaní by vám veľmi prospela jemná diéta, nemusíte to však preháňať.
Ak sa budete chcieť pustiť...