Česká krása opäť bodovala, živá Barbie Zedníková je tretia najkrajšia na Miss Supranational, predbehli ju len...

Pôvodne mala krajinu reprezentovať na svetovej súťaži Miss World, ale napokon sa organizátori súťaže Miss Czech Republic rozhodli poslať na Miss Supranational v Poľsku.

08.07.2024 12:08
881519399 Foto:
Miss Czech Republic 2023 Justýna Zedníková na archívnom zábere.
debata

Plavovláska, ktorej sa podarilo zabodovať aj na svetovej modelingovej scéne (je globálnou tvárou značky Guess), nesklamala. V konkurencii 67 dievčat z celého sveta skončila Zedníková na tretej priečke.

Adriana Karembeu Čítajte viac Slávnu slovenskú krásku Sklenaříkovú pristihli s novým mužom: Nie je to raper, o ktorom sa hovorilo mesiace, vášnivo ju bozkáva 61-ročná legenda..

Víťazkou jednej z renomovaných súťaží krásy sa stala Haifa Zahra z Indonézie a na druhom mieste skončila reprezentantka z USA Jenna Dykstra. Súťaž Miss Supranational si zachováva typické črty podobných podujatí. Okrem prehliadky vo večerných róbach a národných kostýmoch a promenády v plavkách nechýbal ani pohovor s porotou.

Na sociálnej sieti informovali organizátori o TOP 5, do ktorej sa okrem spomenutej trojice dám prebojovali aj krásky z Brazílie a Curacaa. Slovenská reprezentantka Petra Siváková postúpila do TOP 25. Okrem toho jej však organizátori prisúdili aj titul Supra Model of the year, čím sa stala jednou z najúspešnejších účastníčok Slovenska v tejto súťaži doposiaľ.

zväčšiť Petra Siváková pred odchodom na Miss... Foto: Vlado Anjel
Petra Sivakova foto Vlado Anjel 2 Petra Siváková pred odchodom na Miss Supranational 2024.

Na Instagrame súťaže sa už predstavila nová víťazka spoločne so svojím mužským proťajškom. Tým je lekár Fezile Mkhize z Juhoafrickej republiky, ktorý získal titul Mister Supranational.

Miss Czech Republic 2024 Adéla Štroffeková Čítajte viac Biela, čierna alebo červená? Najkrajšia Češka ohúrila vo Varoch hneď trikrát. Zakaždým sexy, stráži ju partner, s ktorým randí tri roky

Zedníková nedávno spoločne so svojou kolegyňou Krystynou Pyszkovou korunovala novú Miss Czech Republic Adélu Štroffekovú. Práve ona by mala krajinu opäť reprezentovať na svetovej súťaži Miss World. Nedávno sa Štroffeková zúčastnila aj na viacerých podujatiach festivalu v Karlových Varoch. Viac v galérii.

Adéla Štroffeková a jej partner David Šedivý na...
Miss Czech Republic 2024 Adéla Štroffeková bola...
+2Miss Czech Republic 2024 Adéla Štroffeková na...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Miss Supranational #Justýna Zedníková

+ Žalúdočné problémy a stres liečte bylinkovým čajom zo šalvie a medovky.
Dávajte si pozor na dlhy, aby ste...

+ Premýšľaním nad minulosťou len strácate možnosť myslieť do budúcnosti.
O svoje kreatívne nápady sa...