Naprázdno sa domov nevrátila! Slovenka Siváková tiež bodovala na súťaži v Poľsku. Keď vykročila po móle, nebolo lepšej...

Písali sme o úspechu českej krásky Justýny Zedníkovej, ktorá na súťaži Miss Supranational v Poľsku skončila tretia. Ale bez triumfu neodchádzala domov ani Slovenka.

10.07.2024 12:35
Petra Siváková Foto:
Slovenka Petra Siváková skončila v Poľsku na Miss Supranational 2024 v TOP 25, zároveň však získala aj titul Supra Model of the year.
debata

Medzi 67 účastníčkami z celého sveta nechýbala na súťaži v Poľsku ani reprezentantka slovenských farieb. Petra Siváková z Humenného získala v súťaži Miss Slovensko titul prvej vicemiss, čo jej dávalo mandát na zastupovanie krajiny na tejto svetovej súťaži.

881519399 Čítajte viac Česká krása opäť bodovala, živá Barbie Zedníková je tretia najkrajšia na Miss Supranational, predbehli ju len...

Siváková sa prebojovala do TOP 25 najkrajších účastníčok, ale ešte viac sa jej darilo na poli „modelingu“. Vďaka promedám vo večerných šatách, národných kostýmoch či plavkách sa Siváková tešila z titulu Supra Model of the year.

Slovenka Petra Siváková skončila v Poľsku na...
Slovenka Petra Siváková skončila v Poľsku na...
+9Slovenka Petra Siváková (vľavo) skončila v...

„Som rada, že moje úsilie a ročná príprava na súťaž priniesla výsledky a teší ma, že sa mi podarilo výborne reprezentovať našu krajinu“ uviedla 24-ročná Petra Siváková, ktorá mala v hľadisku výdatnú posilu. Aj vzhľadom na to, že sa súťaž koná v Poľsku, pricestovala za ňou rodina a tiež partner Tobiáš. Povzbudili ju aj kolegyne a kamarátky zo súťaže Miss Slovensko – Sonja Kopčanová, II. Vicemiss Slovensko 2023 a finalistka súťaže Vanesa Čuriková.

zväčšiť Slovenka Petra Siváková skončila v Poľsku na... Foto: Peter Kušnír/Milujemfotenie.sk
Slovenka Petra Siváková skončila v Poľsku na Miss Supranational 2024 v TOP 25, zároveň však získala aj titul Supra Model of the year. Slovenka Petra Siváková skončila v Poľsku na Miss Supranational 2024 v TOP 25, zároveň však získala aj titul Supra Model of the year.

Kokteilové šaty z bielej čipky a večernú róbu pre galavečer Miss Supranational pre Petru vytvorila priamo na mieru návrhárka Jana Jurčenko. Odev návrhárka prepojila s kolekciou Petriných autentických šperkov. Šaty mali zvýraznený dekolt a prepracovaný driek , aby pôsobil ešte štíhlejšie a rafinovaný rázporok pri pohybe šiat s dlhou vlečkou odhalil Petrine nádherné dlhé nohy.

Víťazkou súťaže sa stala dvadsaťročná Harashta Haifa Zahra z Indonézie.

Herečka Táňa Pauhofová v kreácii od Borisa Kráľa.
Herečka Táňa Pauhofová v kreácii od slovenského...
+14Herečka Eliška Křenková v kreácii od...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Poľsko #rodina #modelka #titul #Petra Siváková #Miss Supranational 2024

+ Máte veľkú silu vydávať energiu počas celého dňa, avšak neprežeňte to.
Zájdite s priateľmi na drink a...

+ Zabúdate na to, že môžete aktívne fungovať ak máte dostatok spánku.
Nezabúdajte na opatrnosť, ak obchodujete na...