Z gotickej rockerky éterický anjel! Rooney Mara oslnila na premiére

01.02.2013 16:00

Odvtedy, čo v americkej filmovej adaptácii knihy Muži, ktorí nenávidia ženy stvárnila herečka Rooney Mara hackerku Lisbeth Salanderovú, prischol jej imidž gotickej rockerky. Čiernu farbu a kožu však na premiére nového filmu vymenila za anjelsky outfit.

Herečka Rooney Mara v šatách od ateliéru...
Herečka Rooney Mara v šatách od ateliéru Alexander McQueen vyzerala úchvatne. Autor: SITA, Charles Sykes

Dvadsaťsedemročná herečka vyrazila na newyorskú premiéru filmu Side Effects v bielych šatách s výraznými čipkovanými aplikáciami a detailmi vypletaných vzorov zo salónu Alexander McQueen. Prepracovanú a na prvý pohľad veľmi ľúbivú kreáciu doplnila len jednoduchými lodičkami telovej farby a účesom z uhladených havraních vlasov. Vynikla tak jej prirodzená krása a éterickosť.

Herečka
		Catherine Zeta-Jones prišla
		na...
Herečka
		Rooney Mara v šatách od
		ateliéru...
+5Na premiére filmu Side
		Effects nechýbal
		ani...

Mara, ktorá si v novom trilleri zahrala spoločne so sestrou Kate, však nebola jedinou dámou, ktorá na premiére pútala pozornosť. Okrem spomenutej Kate sa pred objektívy postavila aj herečka Catherine Zeta-Jones – odetá v róbe od Michaela Korsa. Štyridsaťtriročná matka dvoch detí má v týchto dňoch hneď dve filmové novinky, ktoré mieria do kín. Na premiére Side Effects robil Zeta-Jonesovej spoločnosť manžel Michael Douglas.

Manželský pár Michael Douglas a Catherine...
Manželský pár Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones. Autor: Reuters

Ten sa od prekonania rakoviny vrátil do perfektnej formy, vyzerá spokojne a aj mladistvejšie. Zdá sa, že jeho zdravotný stav prospieva aj jeho nežnej polovičke, ktorá počas Douglasovej choroby trpela depresiami. Dnes obaja vyzerajú ako ukážkový párik.

Vo filme Side Effects si zahrali aj herci Jude Law a Channing Tatum. Všetkých nájdete v galérii.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Slnečné dni využite na prechádzky v prírode, prospeje vám to.
Rozširujte si svoje kontakty a komunikujte,...

+ Ak potrebujete deň sami pre seba, urobte si ho.
Nový týždeň, nové úlohy a práca, začnite na tom...