Nádherná ako víla! Knightley priniesla do Toronta rozkvitnutý pôvab

Britskú herečku Keiru Knightley milujú módne domy aj kozmetické firmy. Niet divu, jej pôvab je éterický a nežný a vzor v ňom nájde nejedna dáma bez ohľadu na vek.

09.09.2013 07:00
debata
Herečka Keira Knightley v šatách od Mary... Foto: SITA/AP, Evan Agostini
Keira Knightley Herečka Keira Knightley v šatách od Mary Katrantzou.

Na filmovom festivale v Toronte dvadsaťosemročná Britka svoju povesť len potvrdila. Očarila pri príchode na mediálnu prezentáciu nového filmu Can a song save your life – najprv fanúšikov a neskôr aj fotografov počas oficiálnej časti prezentácie.

Keira Knightley pózuje na prezentácii filmu Can...
Vo filme Can A Song Save Your Life si spoločne...
+2Adam Levine pózuje fotografom v Toronte.

Herečka, ktorá bola nominovaná na Oscara za výkon vo filme Pýcha a predsudok, si na akciu obliekla pôvabné a veľmi dievčenské šaty z kolekcie Mary Katrantzou. Výrazná potlač s motívmi lesa, rozkvitnutej lúky a prírody dodávala nositeľke ešte éterickejší vzhľad.

„Víla“ Keira však nebola jedinou hviezdou avizovanej novinky. Spoločne s ňou pricestoval do Toronta aj spevák a hudobník Adam Levine z formácie Maroon 5. Hoci nemá za sebou veľa hereckých skúseností, práve v tomto filme dostal výrazný priestor a hlavnú mužskú úlohu. Okrem ústrednej dvojice film prišla podporiť aj herečka Catherine Keener.

Facebook X.com debata chyba Newsletter
Viac na túto tému: #festival #Keira Knightley #Toronte #Mary Katrantzou

+ Máte sklon k zvýšenej tvorbe kŕčových žíl, pre zdravie je to vážne.
Dlhy treba urýchlene zaplatiť, inak sa...

+ Prežitá trauma vo vás môže vyvolať nečakané reakcie, ovládajte sa.
Nemyslite teraz na prácu, ani peniaze...