Vyškerená Jennifer Garner v Toronte: Tieto grimasy už radšej nie!

Snímka Dallas Buyers Club vyvolala rozruch už počas nakrúcania. Jej hlavní hrdinovia, dva mužské sex-idoly sa totiž odhodlali na neuveriteľnú fyzickú premenu.

09.09.2013 14:00
debata
Herečka Jennifer Garner v Toronte predvádzala... Foto: Reuters, MARK BLINCH
Jennifer Garner Herečka Jennifer Garner v Toronte predvádzala aj takéto grimasy. Práve táto jej veľmi nevyšla.

Vyziabnutý Matthew McConaughey, ktorý stvárnil muža trpiaceho AIDS, ale aj jeho kolega Jared Leto, ktorý sa neváhal vteliť do postavy transsexuála, sú dnes už minulosťou. Na filmovom festivale v Toronte sa objavili obaja páni vo svojej typickej „sexi“ forme, vďaka ktorej ich milujú fanúšičky po celom svete.

Herečka Jennifer Garner a jej kolega Matthew...
Herečka Jennifer Garner predstavila v Toronte...
+3Do Kanady zamieril aj herec Jared Leto.

V prípade McConaugheyho však majú určite smolu. Šťastne ženatý herec je už trojnásobným otcom a jeho krásna manželka – modelka Camilla Alves ho sprevádzala aj na festivalovom podujatí v Kanade. Možno vie, že si ho musí strážiť.

Zostavu hercov, ktorí prišli do Toronta prezentovať film Dallas Buyers Club, doplnila Jennifer Garner. Hviezda, slovenským divákom dobre známa najmä zo seriálu Alias, prišla v pôvabných šatách z kolekcie Dolce & Gabbana. Menej pôvabne vyzerali grimasy, ktoré strúhala pred objektívmi a ktoré pohotoví reportéri zachytávali.

Herci (zľava) Jennifer Garner, Matthew... Foto: SITA/AP, Eric Charbonneau
Jennifer Garner, Matthew McConaughey a Jared Leto Herci (zľava) Jennifer Garner, Matthew McConaughey a Jared Leto spoločne na festivale v Toronte predstavili snímku Dallas Buyers Club.

Inak, však herečku a trojnásobnú matku treba len chváliť. Na to, že dokázala skĺbiť pracovné povinnosti s tými materskými, vyzerá fakt skvelo.

debata chyba
Viac na túto tému: #Jennifer Garner #Dallas Buyers Club #Matthew McConaughey

+ Máte veľkú silu vydávať energiu počas celého dňa, avšak neprežeňte to.
Zájdite s priateľmi na drink a...

+ Stres riešte relaxom a aktívnym oddychom. Zeleninový deň vám len prospeje.
Spor s kolegyňou môže dopadnúť...