Pozor na poprsie! Mexickej kráske v červenom skoro vypadlo z výstrihu

Aj hviezdy s latino-pôvodom majú za veľkou mlákou svoje vlastné ceny - ALMA Awards. Počas víkendu sa práve na tomto ceremoniáli rozdávali sošky a zdá sa, že farbou večera bola červená.

01.10.2013 13:00
debata
Herečka Alexa Vega musela dávať pozor na svoj... Foto: Profimedia.sk
Alexa Vega Herečka Alexa Vega musela dávať pozor na svoj odvážny dekolt. A skoro sa jej to nepodarilo.

Práve túto farbu a jej odtiene si totiž vybrala väčšina prítomných dám za farbu slávnostnej garderóby. Od moderátorky a herečky Evy Longorie, cez budúcu mamičku Daniu Ramirez až po herečku Roselyn Sanchezovú sa do tónov vášnivej farby obliekli všetky.

Herečka a moderátorka hlavného ceremoniálu Eva...
Herečka Roselyn Sanchez.
+2Tehotná herečka Dania Ramirez vyzerala sexi v...

Výnimočnú pozornosť však na seba strhla Alexa Vega. Mexická hviezda známa najmä z príbehov Spy Kids si totiž obliekla večernú toaletu, ktorá by zaslúžene mala niesť titul „najsexi šaty večera“.

Vysoký rozparok odhaľoval herečkine štíhle a formované nohy, hlboký dekolt zase zvádzal k tomu, aby pohľady padali smerom dolu. Sama Vega si musela dávať pozor, aby sa v tejto ženskej a rafinovanej večernej toalete neodhalila. V jednom momente sa však takmer neustrážila a keď si naprávala dlhú látku šiat, reportérom ukázala takmer celé poprsie.

Herečka Alexa Vega pózuje na vyhlásení cien... Foto: Reuters, MARIO ANZUONI
Alexa Vega Herečka Alexa Vega pózuje na vyhlásení cien ALMA Awards v Kalifornii.

Za pár sekúnd však už bola znovu elegantnou a zvodnou divou. Okrem nej sa na ceremoniáli objavili aj herečky Jessica Alba a Rosario Dawson – Vega a Alba by sa už čoskoro mali objaviť vo filme Mačeta zabíja od režiséra Roberta Rodrigueza.

debata chyba
Viac na túto tému: #odhalenie #ceny #Alexa Vega #poprsie #Alma Awards