Premiéra Kandidáta: Hilmerová po pôrode opäť štíhla, Šuvadová prekvapila

V slovenských kinách pribudne už od štvrtka nový domáci film. Kandidát podľa knižnej predlohy Maroša Hečka a Michala Havrana mal v utorok aj slávnostnú premiéru - plnú na prasknutie.

09.10.2013 16:10
debata (1)
zväčšiť Trio ústredných hrdinov filmu Kandidát - zľava:... Foto: Continental Film
Marek Majeský, Monika Hilmerová a Michal Kubovčík Trio ústredných hrdinov filmu Kandidát - zľava: Marek Majeský, Monika Hilmerová a Michal Kubovčík.

Nový film, ktorého réžie sa ujal Jonáš Karásek, si do jedného z bratislavských kín prišli pozrieť desiatky známych tvárí. Okrem tvorcov a hereckého štábu nechýbali ani kolegovia z brandže, väčšinou zvedaví na to, čo už naznačila intenzívna internetová promo-kampaň – že Kandidát má byť moderný, nápaditý a zaujímavý filmový počin.

Trio ústredných hrdinov filmu Kandidát - zľava:...
Herečka Monika Hilmerová stvárnila v...
+32Herec Ján Jackuliak (vľavo) s raperom Vecom.

Podľa reakcií väčšiny prítomných sa táto predpoveď naplnila. „Som spokojný s týmto filmom, pretože je to krásny film, nádherná kamera, výborný príbeh. Ja sa teším a ľuďom sa páčilo, myslím,“ konštatoval Michal Kubovčík – jeden z hlavných hrdinov. Ďalšie dôležité party stvárnila Monika Hilmerová, ktorá len pár mesiacov po pôrode predviedla ukážkovú figúru, či Ján Jackuliak alebo českí herci Pavel Nový a Michal Dlouhý, najviac pozornosti však drží v rukách Marek Majeský. O titulnú skladbu filmu sa postaral raper Vec.

zväčšiť Autor knižnej predlohy a scenára filmu Kandidát... Foto: Continental Film
Maroš Hečko (vľavo) a režisér Jonáš Karásek Autor knižnej predlohy a scenára filmu Kandidát Maroš Hečko (vľavo) a režisér Jonáš Karásek.

Všetci spomenutí nechýbali v utorok večer na slávnostnej premiére, po ktorej nasledovala aj párty. Ako inak, plná dobrého pitia, jedla a živej konverzácie hostí, naplnených dojmami z filmu.

zväčšiť Moderátorka Iveta Malachovská (vpravo) sa... Foto: Continental Film
Iveta Malachovská (vpravo) sa zhovárala s manželmi Monikou Hilmerovou a Jarom Bekrom. Moderátorka Iveta Malachovská (vpravo) sa zhovárala s manželmi Monikou Hilmerovou a Jarom Bekrom.

Filmovú novinku si prišli pozrieť moderátorské tváre ako Iveta Malachovská a Daniela Strculová, herečky Milena Minichová či Nela Pocisková a pre mnohých bola prekvapením účasť hudobníka Joža Ráža či herečky Silvie Šuvadovej. Veľkú galériu z premiéry si môžete pozrieť vyššie, film Kandidát už od štvrtka v kinách.

1 debata chyba

+ Máte veľkú silu vydávať energiu počas celého dňa, avšak neprežeňte to.
Zájdite s priateľmi na drink a...

+ Premýšľaním nad minulosťou len strácate možnosť myslieť do budúcnosti.
O svoje kreatívne nápady sa...