Smútok si vybral daň. Hviezda Glee po milencovej smrti rapídne schudla

23.10.2013 00:00

Smrť partnera je veľkou záťažou pre psychiku, no často aj fyzickú stránku človeka. Herečka Lea Michele vie o tom svoje.

Herečka Lea Michele v šatách Calvin Klein...
Herečka Lea Michele v šatách Calvin Klein Collection. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Dvadsaťsedemročná hviezda seriálu Glee sa objavila na pondelňajšej akcii magazínu Elle – výročnom gala Women in Hollywood. Predviedla viditeľné schudnutú postavu.

Michele v netradičných šatách s prestrihmi z dielne hostiteľa, odevnej značky Calvin Klein, predviedla ploché bruško, ale aj tenké ruky a kostnaté ramená. Herečka očividne schudla po smrti svojho partnera a kolegu Coryho Monteitha, ktorého v lete našli v hotelovej izbe vo Vancouveri mŕtveho. Zabila ho kombinácia drog a alkoholu.

Francúzska herečka
		Marion Cotillard v šatách
		z...
Americká herečka Reese
		Witherspoon v
		tubových...
+9Herečka Lea Michele v
		šatách Calvin
		Klein...

Podľa priateľov z blízkeho okolia herečky sa Michele na pár týždňov po správe o smrti uzavrela do seba a vyhýbala sa spoločnosti. Málo tiež jedla. Smútok si vybral daň na jej figúre.

Na akcii Women in Hollywood, ktorej tohtoročné gala bolo jubilejné dvadsiate, však už Michele pôsobila spokojnejšie a do objektívov sa neváhala aj usmievať.

Okrem seriálovej hrdinky sa na červenom koberci predviedla napríklad francúzska hviezda Marion Cotillard, herečky Naomie Harris, Shailene Woodley, Reese Witherspoon či Melissa McCarthy.

#chudnutie #Lea Michele #sexi figúra #postava
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku