Ďalší ples plný celebrít! Bavila sa Sklovska aj Mórová, Vajda dral lakovky

, 20.01.2014 12:48
Helena Vondráčková, Felix Slováček a Sisa...
Zľava: Helena Vondráčková, Felix Slováček a Sisa Lelkes- Sklovská. Autor:

Po Plese v opere sa sezóna bálov a spoločenských podujatí rozbehla naplno. Uplynulý víkend patril už 11. ročníku reprezentačného plesu jednej zo slovenských poisťovní.

Na podujatí, ktoré sa odohrávalo v priestoroch príťažlivej Reduty, sa zišlo mnoho známych osobností zo sveta kultúry, politiky, podnikateľského prostredia a, samozrejme, aj šoubiznisu.

Speváčka Sisa Sklovska – manželka hostiteľa večera Juraja Lelkesa spoločne so svojou polovičkou absolvovali prvý valčík večera. Postupne sa k nim pridávali známi či kamaráti ako Jozef Vajda s priateľkou Júliou, alebo Erika Barkolová. Mnohé z prítomných tvárí sa objavili už aj na spomenutom plese v Opere SND. Jednou z nich bol aj herec Jozef Vajda.

Moderátorka TV JOJ Adriana Kmotríková (vľavo)
		s...
Operná
		speváčka Eva Hornyáková a operný
		spevák...
+27Slávnostné otvorenie
		11. ročníka
		plesu.

„Som plesový typ. Niežeby som sa na plesy hrnul, ale dostávam množstvo pozvaní a pokiaľ môžem, tak idem. Myslím si, že je to spoločenská záležitosť a človek má spoločensky žiť,“ uviedol pre Pravda.sk. Na otázku, koľko lakoviek už zodral, odvetil s humorom. „To ani neporátam. Hádam každý rok aspoň jedny.“

Moderátorka TV JOJ Adriana Kmotríková (vľavo) s...
Moderátorka TV JOJ Adriana Kmotríková (vľavo) s dermatologičkou Alenou Pallovou. Autor: Herial

Tanečné kreácie na parkete si nenechal ujsť ani baletný majster Mário Radačovský či riaditeľka Fashion TV Gabriela Drobová. Medzi pozvanými hosťami nechýbala ani rodina Heribanovcov, zastúpená manželmi Alenou Heribanovou a Jozefom Heribanom a tiež dcérami Tamarou a Barbarou, ktoré prišli so svojimi partnermi. Sobotňajšiu zábavu si užila aj moderátorka Adriana Kmotríková či herečka Diana Mórová.

Na plese nechýbala ani Alena Heribanová (v...
Na plese nechýbala ani Alena Heribanová (v kreácii od Fera Mikloška). Autor: Ctibor Bachraty

Hudobný program malo na starosti hneď niekoľko pozvaných umelcov. Popri Andrei Zimányiovej či Robovi Opatovskom sa hostia bavili aj na hity švédskej skupiny ABBA. Tie spoločne zaspievala Helena Vondráčková a Sisa Lelkes-Sklovska. V priestoroch bratislavskej Reduty vystúpila aj operná diva Eva Hornyáková s kolegom Otokarom Kleinom či Félix Slováček alebo formácia Funkiez. Hlavnou hviezdou sa stala jamajská speváčka Precious Wilson z formácie Eruption.

Herečka Diana Mórová.
Herečka Diana Mórová. Autor: Herial

Na jedenástom reprezentačnom plese poisťovne Kooperativa nechýbalo ani charitatívne poslanie – z príspevkov hostí vyzbierali suma 12 880 eur. Zástupcovia organizátora ju rozdelia medzi niekoľko inštitúcií a jednotlivcov.

Na webe Koktail.pravda.sk prinesieme aj komentár o móde dám zo spoločenského podujatia – nezabudnite sa teda vrátiť.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#tanec #ples #Sisa Sklovska #Jozef Vajda #spoločenská udalosť
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Teplé kúpele pre vás môžu byť ten najlepší spôsob relaxácie.
Myslite na zadné dvierka, rodinu...

+ Cestovanie do práce nemusíte riešiť, budete stále pracovať z domu.
Vaša finančná situácia sa dá...