Toto je nový miláčik Hollywoodu! Lupitu zbožňujú legendy aj fešáci

, 21.01.2014 00:00

Stala sa novou ikonou štýlu, ale tiež miláčikom Hollywoodu. S kenskou herečkou sa chcú fotiť aj legendy!

Fotografia, ktorá obletela svet. Herečka Emma...
Fotografia, ktorá obletela svet. Herečka Emma Thompson takto "sabotovala" fotenie kenskej krásky Lupity Nyong'o. Autor: Reuters, LUCY NICHOLSON

Tridsaťročná herečka Lupita Nyong'o je jednou z hviezd drámy 12 rokov otrokom a hoci účinkuje vo vedľajšej úlohe, jej talent nezostáva prehliadaný. Len nedávno získala cenu Screen Actors Guild Awards a tiež cenu amerických filmových kritikov.

Herec Brad Pitt, ktorý si s Nyng'oovou zahral v spomenutom filme režiséra Steva McQueena ju označil za „výnimočnú dámu“. „Myslím si, že v budúcnosti nám všetkým ešte ukáže veľkolepé veci,“ uviedol pre E!Online Pitt.

Fotografia, ktorá obletela svet. Herečka
		Emma...
Herečka
		Emma Thompson a Lupita Nyong'o
		sa...
+12Režisér Alfonso Cuaron
		očividne
		očarený...

Lupita očarila hollywoodskych fešákov, ale aj kolegyne – veteránky a legendy filmového plátna. Počas víkendu sa napríklad ku nej na červenom koberci „votrela“ herečka Emma Thompson a s humorom bojkotovala jej fotenie. Obe dámy sa však srdečne zvítali a želali si šťastie pri vyhlasovaní.

Herec Leonardo DiCaprio zdraví herečku Lupitu...
Herec Leonardo DiCaprio zdraví herečku Lupitu Nyong'o - nového miláčika Hollywoodu. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Herečka, ktorá sa narodila v Mexiku, no má kenské občianstvo, je vraj aj novou spriaznenou dušou slávnej moderátorky Oprah Winfreyovej. Keď jej porozprávala príhodu o tom, že pre herectvo sa rozhodla po tom, čo videla film Purpurová farba (Winfrey v ňom stvárnila jednu z úloh), ruka musela byť v rukáve.

Lupita Nyong'o (vľavo) sa zhovára s Reese...
Lupita Nyong'o (vľavo) sa zhovára s Reese Witherspoonovou. Autor: SITA/AP, Matt Sayles

A v neposlednom rade je Lupita Nyong'o aj skutočným módnym zjavením. Sošnosť a vznešenosť, ktorú s sebe nosí a ktorú vidieť aj na menej vydarených záberoch, z nej robia neprehliadnuteľný zjav. Šťastie tiež mala doposiaľ na skvelé stylingové vychytávky. Všetci už čakajú, čo predvedie počas oscarového večera. Dovtedy je však ešte dosť času – vy si môžete pozrieť Lupitu aspoň v našej galérii s hviezdnymi kolegami.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Hollywood #miláčik #Lupita Nyong´o #ikona štýlu
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vaše zdravie ovplyvňujete len vy sami, preto sa začnite o seba viac starať.
Začnite premýšľať ekonomicky,...

+ Urobte si čas aj na svoje zdravie, nestavajte ho na druhú koľaj.
Vaše sny nie sú definitívne preč, nájde...