Dvojitá dávka krásy! Kurková a Lima uchvátili dokonalými krivkami

22.01.2014 17:09

Ženeva opäť raz ožila luxusnými značkami hodiniek a klenotov, ktoré sem priviezli svetoznáme značky. Nechýbali však ani známe tváre.

Topmodelky Karolína Kurková a Adriana Lima.
Topmodelky Karolína Kurková a Adriana Lima. Autor: David M. Benett / IMAGENET for IWC Schaffhausen

Na utorňajšom veľkolepom gala pod taktovkou IWC Schaffhausen sa do Švajčiarska zhŕkli herci ako Ewan McGregor, Susan Sarandon, pretekár Lewis Hamilton či topmodelky Adriana Lima a Karolína Kurková.

Topmodelky Karolína Kurková a Adriana
		Lima.
Francúzska
		herečka Melanie
		Laurent.
+7Brazílska topmodelka
		Adriana Lima nechýbala
		na...

Práve česká rodáčka a jej brazílska kolegyňa patrili k neprehliadnu­teľným ozdobám akcie. A nielen kvôli výške, ktorej ešte vysoké podpätky pridali pár centimetrov. Lima si na prezentáciu a galavečer oblieka dramatické čierne šaty s vysokým rozparkom a hlbokým dekoltom. Kreácia z dielne Bibhu Mohapatra zvýraznili sexepíl brunetky, ktorá je dvojnásobnou matkou a poukázala na jej ukážkové krivky.

Nezaostala však ani Češka Kurková v zlatej róbe od Juliena MacDonalda. Blondínka pod vysokým rozparkom odhaľovala nekonečné nohy, sieť na hrudi rafinovane pošitá zlatými lupeňmi podčiarkovala Kurkovej sexi prednosti.

Herec Ewan McGregor a jeho kolegyňa Melanie...
Herec Ewan McGregor a jeho kolegyňa Melanie Laurent na IWC Inside The Wave Gala v Ženeve. Autor: IMAGENET for IWC Schaffhausen

Obe dámy spolupracujú už niekoľko sezón so známym výrobcom luxusných hodiniek. Podobne je na tom aj pretekár Hamilton či herec Ewan McGregor. Ten však v utorňajší večer pútal pozornosť aj trošku bulvárnym spôsobom. Na červenom koberci sa totiž objavil po boku herečky Melanie Laurentovej. Práve s francúzskou kolegyňou pred časom ženatého herca načapali paparazzovia pri bozkoch a romantickej prechádzke. McGregor sa k tomu nikdy nevyjadril a neskôr ho bolo v spoločnosti vídať opäť v spoločnosti manželky Evy.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#hodinky #Adriana Lima #Ženeva #IWC Schaffhausen #Ewan McGregor #Karolína Kurková
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na svoje srdce, ktoré ste už viac krát potrápili.
Neobávajte sa, vašu prácu dokážete zvládnuť...

+ Chráňte lepšie svoje zdravie, obliekajte sa primerane k počasiu.
Sedíte na peniazoch a vaše deti nemajú...