Svarinská na snehu ako šedá myš. Ale v Prahe - pozrite, aká sexica!

20.03.2014 11:29, aktualizované: 11:47

Do slovenských kín vstupuje novinka od režiséra Karla Janáka. Má už za sebou českú aj slovenskú premiéru.

Herečka Kristína Svarinská na stredajšej...
Herečka Kristína Svarinská na stredajšej premiére filmu 10 Pravidel jak sbalit holku. Autor: Profimedia.sk

Hoci ide prevažne o českú produkciu, film s názvom 10 Pravidel jak zbalit holku odpremiérovali prvýkrát počas uplynulého víkendu v zimnom stredisku Jasná. Nechýbali pri tom, samozrejme, hlavní hrdinovia.

České trio ústredných hrdinov v zložení Matouš Ruml, Jan Dolanský a Jakub Prachař dopĺňa pôvabná Slovenka Kristína Svarinská. Ona jediná sa však počas uplynulého víkendu nepostavila na žiadne lyže či snowboard. Hoci pod nohami mala sneh, do zimného strediska si vyrazila v teniskách.

Zľava:
		Jakub Prachař, Matouš Ruml,
		Kristína...
Herečka
		Kristína Svarinská uprednostila
		pred...
+9Súčasťou
		premiérového dňa v Jasnej bolo
		aj...

Bývalej hrdinke seriálov Panelák či Keby bolo keby však dlho zima nebola. Zo svahu sa rýchlo presunula do vyhrievaného horského baru a neskôr aj na párty, ktorá nasledovala po oficiálnom predstavení romantickej komédie.

Herečka Kristína Svarinská uprednostila pred...
Herečka Kristína Svarinská uprednostila pred lyžami radšej tenisky. Na snehu to však asi príjemné nebolo. Autor: Continental Film

Ale kým na Slovensku sa herečka vystrojila veľmi ležérnym spôsobom a na svahu pripomínala skôr šedú myš, stredajšia premiéra filmu v Prahe ju ukázala v celkom inom, omnoho štýlovejšom svetle. Svarinská sa na pražskej premiére filmu predviedla v minišatách s lodičkovým výstrihom a so stále populárnejšou potlačou listov. Čierne doplnky a odhalené nohy spravili zo slovenskej herečky skutočnú krásku premiéry.

Vyzerá to, akoby niektoré slovenské herečky potrebovali susednú metropolu, aby v sebe „prebudili“ príťažlivé a štýlové bohyne. Aj Táňa Pauhofová u našich českých susedov pravidelne boduje v rebričkoch najlepšie oblečených žien.

Herečka Kristína Svarinská so svojimi českými...
Herečka Kristína Svarinská so svojimi českými kolegami z filmu 10 Pravidel Jak sbalit holku - v strede Matouš Ruml, vpravo Jan Dolanský. Autor: Continental Film
#premiéra #Kristína Svarinská #jasná #Andrej Bičan #Karel Janák
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Spravte dnes niečo pre vaše telo, budete sa cítiť lepšie z vonku ale aj z vnútra.
Zaoberáte sa nesprávnymi...

+ Pozor na slniečko, často býva zradné, nepreháňajte to s ľahkým oblečením.
Investujte svoje peniaze,...