To sú nôžky! Pozrite si najsexi krivky hviezd na cenách Kids Choice

, 31.03.2014 07:00

V sobotu sa v americkom Los Angeles uskutočnil 27. ročník odovzdávania cien Nickelodeon Kids' Choice Awards, na ktorom triumfovali aj Jennifer Lawrence či chlapčenská skupina One Direction.

Herečka Lea Michele v šatách z dielne Elieho...
Herečka Lea Michele v šatách z dielne Elieho Saaba takmer zažila aj "marilynovský" moment. Autor: SITA/AP, Dan Steinberg

Keďže väčšina z víťazov sa však na ceremoniáli nezúčastnila, pozornosť pútali najmä prítomné dámy. Väčšina z nich v sexi výzbroji – kratučkých šatách či sukniach. Azda najviac zaujala herečka Lea Michele – hrdinka seriálového hitu Glee. V lososových šatách Elie Saab odhalila nádherné nohy. A takmer aj čosi viac. V jednej chvíli sa totiž vietor postaral o „marilynovský“ moment a Lea krátku sukňu zachraňovala rukami.

Lea
		Michele v lososových šatách Elie Saab.
Jayma Mays
		známa najmä zo seriálu Glee.
+3Speváčka a herečka
		Victoria Justice prišla
		v...

Dokonalé nohy predviedla aj speváčka a herečka Victoria Justice v kreácii Atelier Versace. Herečka Bella Thorne volila nohavicový minioveral a speváčka Ariana Grande zase oražovožltý model minišiat.

V úvode spomenutú Lawrenceovú, ktorá sa venovala pracovným povinnostiam na dokončovaní tretieho filmu Hry o život, si diváci televízie Nickelodeon zvolili za najobľúbenejšiu herečku a tiež najobľúbenejšiu bitkárku. V kategórii filmov navyše zvíťazila snímka Hry o život: Skúška ohňom (2013), v ktorej sa Lawrence predstavila v hlavnej úlohe.

Speváčka a herečka Victoria Justice prišla v...
Speváčka a herečka Victoria Justice prišla v modeli Atelier Versace. Autor: SITA/AP, John Shearer

One Direction sa stali najobľúbenejšou hudobnou skupinou a uspieť im podarilo aj v kategórii piesní so skladbou Story of My Life. Za najobľúbenejšieho speváka vyhlásili Justina Timberlakea, zatiaľ čo medzi speváčkami triumfovala Selena Gomez. V mužských filmových kategóriách uspeli Adam Sandler a Robert Downey Jr., ktorí sa stali najobľúbenejším hercom, respektíve bitkárom. V kategórii Najobľúbenejšia animovaná snímka zvíťazilo Ľadové kráľovstvo. Moderátorom podujatia bol Mark Wahlberg.

#Lea Michele #ocenení #Kids Choice Awards #Victoria Justice
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dobre sa obliekajte, dávajte si pozor, aby ste neprechladli a neochoreli.
Učte sa novým veciam, prospeje...

+ Za každých okolností si musíte urobiť čas na preventívnu prehliadku.
Peniaze nateraz neriešte, určite si...