Keď šaty krások lietajú vzduchom... alebo, aký bol ďalší deň v Cannes!

19.05.2014 22:08

Keď pred pár rokmi rozmary počasia zmarili hosťom v Cannes dlhé pózovanie pred objektívmi, mohol za to dážď. Tentoraz priložil ruku k dielu vietor. Ale bolo to omnoho efektnejšie.

Herečka Jessica Chastain musela v róbe Elie...
Herečka Jessica Chastain musela v róbe Elie Saab Couture vietor na francúzskom pobreží. Autor: SITA/AP, Thibault Camus

Na slávnostnej večernej premiére snímky Foxcatcher, v ktorej účinkujú známi herci ako Steve Carell, Mark Ruffalo či Chaning Tatum, sa objavilo množstvo očarujúcich dám. Nenašla sa však azda ani jedna, ktorá by nemusela bojovať so silným vetrom a jeho útokom na ľahučké šifónové sukne a hodvábne vlečky.

Herečka
		Jessica Chastain musela v róbe
		Elie...
Modelka a
		herečka Sarah
		Marshall.
+27Režisér Pablo Fendrik
		(druhý zľava) a herci
		-...

Očarujúca Jessica Chastain si vo fialovej róbe Elie Saab Couture musela strážiť svoje pôvabné nôžky. Napokon však počasie využila vo svoj prospech a na červenom koberci vyzerala akoby pózovala pre módny magazín.

Podobne dopadla aj Cheryl Cole – hosť kozmetickej značky L'Oreál, ktorá je jedným z hlavných sponzorov. Jej veľkolepá čierna toaleta poletovala vzduchom a Cole vyzerala ako na zábere z videoklipu.

Speváčka Cheryl Cole mala síce masívne šaty,...
Speváčka Cheryl Cole mala síce masívne šaty, ale ani jej model neodolal vetru. Autor: Reuters, ERIC GAILLARD

Novinku FoxCatcher si prišli pozrieť aj členky medzinárodnej poroty – režisérka Sofia Coppola a herečka Carole Boquet. Obe dámy ochotne zapózovali fotografom a predviedli svoju elegantnú stránku.

Cannes ešte vo večerných hodinách čakala ďalšia očakávaná premiéra – prezentácia súťažného filmu Maps to the stars od Davida Cronenberga. Do svojej snímky obsadil herečku Julianne Moore, jej mladšiu kolegyňu Miu Wasikovsku a herca Roberta Pattinsona. Trio sa stretlo s novinármi už na poludnie počas fototermínu a tlačovej konferencii a následne sa objavilo pred objektívmi v neskorých večerných hodinách. Viac v galérii.

Zľava: John Cusack, Julianne Moore, režisér...
Zľava: John Cusack, Julianne Moore, režisér David Cronenberg, Mia Wasikowska a Rob Pattinson uviedli v Cannes film Maps to the Stars. Autor: SITA/AP, Alastair Grant

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#trapas #vietor #Cheryl Cole #Cannes 2014 #Jessica Chastian
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Po zdravotnej stránke nečakajte nič výnimočné, výsledky dopadnú dobre.
Nemusíte mať vo všetkom posledné...

+ Zdravotne na tom budete veľmi dobre, nemáte sa čoho obávať.
Doprajte si veci, ktoré ste si doteraz...