Diva Cotillard oslnila: Jej šaty vyšívali hodiny - hádajte, s čím všetkým

20.05.2014 18:23

Filmový festival v Cannes sa stal príležitosťou pre prezentáciu tých najluxusnejších kolekcií módnych domov - známych pod názvom couture móda. Ani Marion Cotillard nespravila výnimku.

Herečka Marion Cotillard pózuje fotografom v...
Herečka Marion Cotillard pózuje fotografom v Cannes na prezentácii filmu Two Days, One Night (Deux jours, une nuit). Šaty pochádzajú z kolekcie Maison Martin Margiela Couture.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Alastair Grant

Diva, ktorá je múzou značky Dior, sa však na prezentáciu filmu Two days, one night nevybrala v kreácii od Rafa Simonsa, ale v jemne bizarnom a zároveň úchvatnom modeli minišiat z dielne ateliéru Maison Martin Margiela.

Herečka
		Marion Cotillard rozdávala autogramy
		aj...
Herečka
		Marion Cotillard v Cannes.
+5Herečka Marion
		Cotillard pózuje fotografom
		v...

Minišaty, ktoré odhalili dokonalé nohy oscarovej herečky, vznikli v rámci línii Artisanal a ich koncept bol skutočne netradičný. Tubovú kreáciu vyšívali hodiny všemožnými drobnosťami – od korálok, perál, gombíkov až po otváracie pliešky z plechoviek či drobné olovené súčiastky.

Herečka Marion Cotillard v Cannes.
Herečka Marion Cotillard v Cannes.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Alastair Grant

Nevedno, koľko celý model vlastne vážil, ale 38-ročná herečka pózovala s ľahkosťou a žiarivým úsmevom. Ale možno to už bola nadšená z prvých recenzií, ktoré zožal film bratov Dardennovcov Two days, one night. Kritici ocenili príbeh, ale aj výkony hlavných protagonistov – možno sa už čoskoro kráska z krajiny galského kohúta dočká Striebornej palmy.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Cannes #Marion Cotillard #Šaty zo srdca #Maison Martin Margiela
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku